dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Plac boju

  1. Muło-maker

    Oryginalnie opublikowany 26.03.2010

    D R O G A (miała być), ale niestety jezioro nie wyschło do końca i na razie powstał przyczółek drogi.

    tymczasem...

    Wykorzystując wolną chwilę udałem się do składu w Pradolinie, gdzie zanabyłem zagęszczarkę model MUŁO-MAKER. Cena przystępna - 35 zł.



    Do całego urządzenia oczywiście instrukcja po polsku. Wraz z wizualizacją skutków ...
    Kategorie
    Plac boju
  2. Ci?gi komunikacyjne

    Oryginalnie opublikowany 11.03.2010

    Dziś chciałem wypompować wodę, ale niestety zamarznięta. Było zatem sporo czasu, żeby zająć się gruzem i zorganizować ciągi komunikacyjne poziome, piesze i dla pojazdu oraz miejsce postojowe pojazdu.

    Nie wszystko udało się rozsypać, bo trzeba jeszcze zostawić miejsce na szambo i piach do murowania. Ale gruzu ceramicznego ci u nas dostatek...
    Miły pan ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: gruz, podjazd Edytuj Tagi
    Kategorie
    Technologia , Plac boju
  3. Gruz

    Oryginalnie opublikowany 9.03.2010

    Wykorzystując chwilę nieuwagi czynników pogodowych (mających za główne zadanie powstrzymanie wszystkimi środkami procesu budowlanego), przerzuciłem na działkę dwie fury gruzu z likwidowanej hurtowni. Choć gruz to dopiero będzie jak się to potłucze. Większość to końcówki serii rożnego rodzaju ceramiki, głównie dachówki.



    Będzie z tego ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: gruz, transport Edytuj Tagi
    Kategorie
    Plac boju
  4. Stan wody 10!

    Oryginalnie opublikowany 3.03.2010

    Od kilku dni trwa nierówna walka z wodą zalewającą fundamenty. Tragedii nie ma, ale po dwóch dniach woda sięga ponad ławę. Także pompuję i pompuję (bywa, że mam pomoc). Do tego dochodzi jeszcze studzienka z wodą. Stało się jasne, że trzeba szybko przenieść instalację do domu i zakopać dziadostwo.
    Pompy mam dwie. Gardena ogrodowa (coś z 6m3/h - nawet daje radę) i jakieś bardziej profesjonalne ustrojstwo z wężem podobnym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundamenty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Plac boju
  5. Zima trzyma

    Oryginalnie opublikowany 10.02.2010

    Zima trzyma. Choć jak słonko wyjdzie, to już cieplej.

    Byłem dziś na budowie. Z nowych elementów, to na tablicy pojawiła się reklama firmy ochroniarskiej. Chyba dawno przylepili, bo śladów żadnych nie było.

    Budowa w stanie uśpionym wygląda tak.



    Wszystko w sumie w porządku. Wody w studzience nie było, a piasek na dnie nie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundamenty, zima Edytuj Tagi
    Kategorie
    Plac boju
Strona 3 z 5