dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ten dom ma swój Charakter...:-)

  1. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    Ściany pną się do góry Byle tak dalej....poniżej fotorelacja z weekendu

    Wyjście z salonu i jadalni:


    Wejście do domu i garażu:


    Salon:


    Kuchnia i jadalnia:
    ...
  2. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    Dzisiaj ma być wymurowany pierwszy pustak ścian parteru Uff, mam nadzieję że szybko będzie widać postępy...

    A my w końcu mamy zrobiony przyłącz prądu, narazie tymczasowy ale planuję udać się po raz kolejny do ZE i podpisać umowę na przyłącz docelowy (niech termin sobie biegnie):


    Ponadto od wczoraj robi się przyłącz wody i kanalizacji do działki więc skończy się pożyczanie od sąsiada...
  3. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    I nadeszła pora na zaległe zdjęcia...stan po wylaniu chudziaka:







    Z racji że teren był trochę pochylony nie obeszło się niestety jak widać bez plantowania; ławy zostały posadowione niżej niż było to projektowane (konieczność ta była ...
  4. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    W kwestii zdjęć...będą w sobotę
    Byłem wczoraj na działce, specjalnie wziąłem aparat by zrobić i zamieścić w dzienniku fotki ale oczywiście nie naładowałem baterii
  5. Ten dom ma swój Charakter...:-)

    A teraz coś o planach:

    - w przyszłym tygodniu dostawa pustaków i panowie zabierają się do murowania ścian parterów

    - musimy w końcu wybrać się na wizytę w salonach i zamówić wstępnie okna do domu Faworytów jest kilku, zobaczymy gdzie będzie można ponegocjować....

    - z większych zamówień pozostała więźba dachowa, trzeba poszukać w okolicach Krakowa

    - orientacyjnie musimy wybrać jakiś kocioł na ekogroszek oraz ...
Strona 1 z 8