dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lesie

  1. Dom w Lesie

    I zrobione!

    Byli dziś pierwsi zatrudnieni przeze mnie profesjonalni instalacjusze, celem zrobienia CO, ponieważ mi na to najnormalniej w świecie brakło czasu.
    I szczerze mówiąc byłem pod wrażeniem. Sam bym pewnie też to CO zrobił, bo chodziło o samo trywialne rozprowadzenie rurek do grzejników i ułożenie podłogówki, ale z całą pewnością nie machnąłbym tego w jeden dzień roboczy...

    W każdym razie przyszli dziś rano o godzinie, o której ...
  2. Dom w Lesie

    Ostatnie przygotowania do wylewek...

    Zapierdzielamy wraz z Bratem jak dwa zające i nawet nie ma czasu zdjęć robić, o pisaniu Dziennika nie wspominając nawet, ale raz na jakiś czas, gwoli nadrabiania zaległości trzeba coś napisać.

    Na dzień dobry - taka sobie scenka z zapleczem narzędziowym:



    Obok młotowiertarki, szlifierki i mnóstwa ...
  3. Dom w Lesie

    Ostatnie przygotowania do wylewek...

    Zapierdzielamy wraz z Bratem jak dwa zające i nawet nie ma czasu zdjęć robić, o pisaniu Dziennika nie wspominając nawet, ale raz na jakiś czas, gwoli nadrabiania zaległości trzeba coś napisać.

    Na dzień dobry - taka sobie scenka z zapleczem narzędziowym:



    Obok młotowiertarki, szlifierki i mnóstwa ...
  4. Dom w Lesie

    @w4 - obsypywanie wykopu, zwłaszcza tak głębokiego, jak Twój taczką, to by była niezła katorga...

    Taka mała ładowarka na pewno będzie idealnym wyjściem, jedyne, co co jest potrzebne do jej wynajęcia to dwa dokumenty ze zdjęciem i 3000zł na kaucję (oczywiście zwracaną przy zdawaniu sprzętu). No i paliwo. Duuużo paliwa. Do tankowania tej zabawki miałem dwudziestolitrowy kanister i obracałem z nim na stację po trzy razy dziennie.

    Uprawnienia - teoretycznie ...
  5. Dom w Lesie



    Да Здравствует Первое Мая

    W skrócie (oryginalnym): Dazdraperma

    Leżę dziś. I świętuję. I nic nie robię. I jest mi z tym dobrze.

    Bowiem, jak nigdy chyba jeszcze, odczuwam dziś głęboką więź z tawariszczami wsiej raboty i ich święto jest dziś także i moim świętem.

    No co tu dużo mówic, ostatni tydzień dał nam (mi ...
Strona 13 z 89