dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar markk123
    Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Nierzetelna, zostawia niezakończone prace. Nie można się doprosić poprawek.
    Zupełny brak kontaktu po zapłacie większości pieniędzy.

    I widać, że mają długi na giełdzie wierzytelności:
    https://www.dlugi.info/search?query=599-27-98-209
  2. Avatar Mona7
    A ja powiem Ci nawet lubię takie klimaty oczywiście tylko chwilowe do zakończenia remontu My też będziemy się wprowadzać jak tylko zrobimy pokój gościnny (który czasowo będzie nasz) i łazienka. Zawsze zaoszczędzone pieniądze będzie można dołożyć do budowy zamiast płacić za mieszkanie.
  3. Avatar Joanna&Mariusz
    Dziękujemy, jednak o domowym klimaciku raczej nie można powiedzieć. Nocujemy w mojej pracowni, co prawda na nowych materacach, które kupiliśmy do naszych przyszłych łóżek, ale pracownicy ostro pracują, kurzą, hałasują..., kuchnia nie funkcjonuje, ale za to łazienka z prysznicem jak najbardziej
    Telewizora brak ( i dobrze), ale jest radio i książki oraz internet. Duchem i ciałem jesteśmy na swoim, choć bardzo dużo rzeczy jest jeszcze na starym mieszkaniu. Ogólnie chaos, ale co tam - najważniejsze, że jesteśmy szczęśliwi i wyspani (szczerze polecam materace kieszeniowe lateksowe). Pozdrawiam cieplutko
  4. Avatar Mona7
    Ale choć już czujecie domowy klimacik. Gratulujemy i oczywiscie zazdrościmy
  5. Avatar Joanna&Mariusz
    Miło, że zewnętrzna struktura naszego domku może się podobać, bo jest to tylko biały klej, a tynku jeszcze nie ma. Proximka jesteś nie pierwszą osobą, która pyta nas o rodzaj tynku Pozdrawiam serdecznie
  6. Avatar proximka
    Witam, możesz napisać jaki masz kolor tynku i jakiej firmy, przyznam że bardzo ładny
  7. Avatar Joanna&Mariusz
    Dziękuję kochani za słowa otuchy
    Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
    Pozdrawiam
  8. Avatar mr6319
    Skąd ja to znam. U mnie udało się wykończyć z jednym fachowcem (mąż mojej kuzynki). Ale płytki w łazience też zaczęli kłaść jak popadnie i tylko dzięki szybkiej mojej reakcji udało się to uratować. Pozdrawiam i życzę miłych i spokojnych świąt.
  9. Avatar rewo66
    Fakt mieliście szczęście w nieszczęściu że nie narobił więcej szkód.

    Ja blaszaka zakotwiłem prętami fi 8 do gruntu (10 szt 0 długości ok. 80 cm i na końcu zagięte coby o płaskownik zachaczyć) i spoko. Za to mamy w okolicy amatora lub amatorów cudzej własności - już 2 razy ktoś próbował się dostać do garażu - efekt nic nie zginęło ale blaszak uszkodzony i też chyba na złom pójdzie po zakończeniu budowy.
  10. Avatar rutki
    No tak na takich układach zawsze wychodzi się najgorzej:/ ale i tak każdy się kusi żeby zatrudniać kogoś z rodziny, przyjaciół czy znajomych. Teraz trzeba już tylko o tym zapomnieć i zacząć przygodę z wykończeniówką od nowa! Pozdrawiam!
  11. Avatar lilan
    Całkiem niedawno przerabialiśmy temat latającego garażu...Też nie był dobrze posadowiony.
  12. Avatar GalusieMM
    Kurna! Jadę zaraz zobaczyć z co naszym garażem! Strach pomyśleć.
  13. Avatar Joanna&Mariusz
    Oj, warto żyć dla innych i warto pomagać jeśli są tacy ludzie, którzy myślą tak samo... Dziękuję Mona
  14. Avatar Joanna&Mariusz
    Dzięki za poradę, ale jak w takim razie je kłaść ???
  15. Avatar kara24
    naturale sugeruje nie klasc na mijanke-zdarzaja sie lekko wypukle srodkiem
  16. Avatar Mona7
    To fantastyczne gdy w takiej chwili ma się w pobliżu takich ludzi jak Wy!!!
  17. Avatar Joanna&Mariusz
    Dzięki za miłe słowa
    Prawdą jest, że patrząc na ceny w różnych rejonach kraju nasze nie są najwyższe.
  18. Avatar ewanz
    Budujecie fajny domek
    Pozazdrościć, bo macie bardzo przystępne ceny zarówno za elektrykę jak i tynki.
  19. Avatar Joanna&Mariusz
    No, to znaczy, że wszystko OK, dobry dach musi kosztować...
    POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH
  20. Avatar natix
    ło jej...u nas tez kosztował ok 60tyś. super cena Wam wyszła!!!a tez mamy dachówkę betonową
Strona 1 z 7