dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majki

  1. Dziennik Majkiego

    Hej

    Ale dawno nic nie pisałem ...
    Kuchnia skończona - zdęcia postaram sie porobić w sobotę ...
    Przybyło trochę oświetlenia, pokoje prawie wszystkie pomalowałem ... Na biało :) Sraczki być nie może.
    Powoli ogarniamy bałagan, każdy kąt krzyczy : "dotknij mnie, zrób coś ze mną ... !" ;)
    Powoli trzeba myśleć o przeprowadzce ... jesssssssoooooo ....... w ogóle tego nie czuję :(

    pozdrawiam, majki
  2. Dziennik Majkiego

    Cześć

    No ostatni tydzień to był troche sajgon ... Pan Jarek wpadł jak burza, przemalował co miało być docelowo pomalowane, popoprawiał, co miało być poprawione ....

    Kibelki zawisły w łazienkach ..... nowa jakość życia ;)
    Nie, żenującego zdjęcia "a to mój sracz nie będzie" ... ;)

    Pomontowałem też wykorzystując rusztowanie rozstawione w salonie, lampy na długich zwisach ....
    Przybyła też jedna szara ściana ...
  3. Dziennik Majkiego

    Hej

    Dzień działkowca ciąg dalszy ... ;)

    Garderoba mała w sumie "skończona" - doszły drążki, po przeprowadzce trafią tam też 2 komody z dotychczasowego mieszkania i parę półek ... i tak na razie będzie ...
    Pokazuję w tym stanie garderobę, bo zawalonej ciuchami nie będę - porażka :(


    Poprzenosiłem gniazda w kuchni do zasilania ServoDrive'ów, oświetlenia, lodówki, ...
  4. Dziennik Majkiego

    Hej

    Jakby kogoś interesowało co się dzisiaj działo ;) relacjonuję :
    - przedłuzona rura doprowadzająca powietrze do kominka pod ogrodzenie, wyprowadze jakis ładny stalowy kominek pod kątem 90st pionowo


    - pocięte do końca resztki drzew w drewutni


    - i zagarnięte miejsce po nim, wraz z ekologiczna utylizacją :rolleyes: ...
  5. Dziennik Majkiego

    Cześć

    Dzis szybka akcja. Zatrzymana wywrotka na ulicy, "panie, ziemię potrzebuje wywieźć ... ", dobra, już .... :)

    Przed


    Po


    Pozbyliśmy się p. w d. j. gliny i h. :)

    Pięknie jest ;)


    Od piątku ma wejść ...