dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Przemyślany M42cL Beaty i Krzysia

Przemyślany M42cL Beaty i Krzysia

  1. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    Zapomniałam że drzwi które wpadły mi w oko te z PCV kosztują ok.8-9 tyś. złotych :jawdrop:
    Oczywiście szybko sobie je wybiłam z głowy :bash:
  2. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    piątek 04.06.2010

    To był dośc udany dzień.Zawieżlismy dzieciaczki do babuni:D i mieliśmy czas aby aby się porozglądać za budowlanką i zakupić małe co nieco.
    Kupiliśmy stal pod fundamenty gotową żebysmy nie musieli kręcić sami,dokupiliśmy też parę bloczków i nadproża.

    Koszty;
    *stal 1460zł
    *bloczki 5 palet po 2,80 zł(320szt.) 950zł
    *nadproża 660zł
    Razem; 2957zł
    Mają to dowieśc około środy:D
    Mamy również wycenione okna:yes: razem ...
  3. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    Jutro jadę na zakupy :) budowlane oczywiście:D
    Chcę zakupić stal do fundamentów,(chyba kupię gotową) nadproża pod okna i drzwi,kominy bo będą systemowe.:cool:
    A w piątek pojedziemy z mężem wybrać klinkier połówkowy na kominy i całe na słupy.

    Zapomniałam się pochwalić że mamy wybraną ekipę.To ekipa nr.1.W lipcu jeśli wszystko będzie OK.to zaczniemy do stanu ''0'' łącznie z wylaniem pierwszej warstwy,a na jesień ściany:wiggle:,a co dalej zobaczymy.
  4. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    Byliśmy w sobotę u drugiego murarza i sypnął nam cenę:cool: 15 tys.,ale tak ..ławy musimy wylać sami on wymuruje bloczki do stanu zero,zasypać piachem i ubić mamy też sami,a juz póżniej resztą on się zajmie.Jest tylko mały problem bo gość się nie wyrabia,ma bardzo dużo zleceń i tak jego propozycja to pod koniec lipca stan zero, na jesień mury, a na wiosnę 2011 reszta czyli wieńce podciągi kominy,czyli tak na gotowo i potem wchodzi cieśla i robi daszek:lol2:.

    Musimy ...
  5. Przemyślany M42c - Beaty i Krzysia

    W środę zawiozłam projkt do drugiego murarza i w sobotę ma podać koszt budowy:D .I choc bysmy chcieli wybudować w tym roku domek w stanie surowym otwartym to wszystkie ekipy mają już pozajmowane terminy :eek: No tak bo kto szuka ekipy dopiero teraz;) ale nie miałm pojęcia że ta cała papierologia tyle potrwa.W tym roku to może na fundamenty się załapiemy,a resztę od wiosny 2011:mad:


    Przeglądając ostatnio dzienniki natrafiłam na ciekawą strone z drzwiami i ...
Strona 1 z 8