dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Ogród

    Powoli przymierzamy się do ogrodu, tarasów i płotu. Na razie dom na zewnątrz wygląda jak po budowie. Nie bardzo wiedzieliśmy jaka kolejność, więc spotkaliśmy się z dwoma potencjalnymi wykonawcami ogrodu i poleconym brukarzem. Jedna z firm ogrodniczych twierdzi, że najpierw musi być wszystko zrobione tj. tarasy (minimum podbudowa) i płot, a potem ogród.Płot i tarasy są potrzebne do tego, żeby złapać poziom. Druga ekipa nie potrzebuje płotu, twierdzi, że lepiej go zrobić po ...
  2. minął rok

    20 grudnia minął rok od przeprowadzki. Czas ten minął niesamowicie szybko. W tym czasie naprawdę niewiele zrobiliśmy w domu i na zewnątrz. Dopiero teraz, przed świętami, było nas stać na większą inwestycję w zasłony i rolety rzymskie do salonu i dolnej łazienki. Ciążyło nam to bardzo, że wieczorem każdy mógł zaglądać nam do domu, tym bardziej, że nie ma płotu i w żaden sposób nie byliśmy zasłonięci od drogi. Poza tym mamy obok domu kilka szeregówek, z których też ...

    Updated 01-01-2013 at 21:51 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zmiękczacz wody

    Po wprowadzeniu się wszelkie prace wykończeniowe zwolniły o 80%. Na niektóre rzeczy czekam, jak np. listwy wykończeniowe na dole, zamknięcie jednej z opasek drzwiowych. Ale szczerze to nie mam już ochoty oglądać żadnych fachowców. Załatwiam sobie sprawę szyby nad blat w kuchni, ale jakoś tak wolniej mi to wszystko idzie niż wcześniej. Są to rzeczy, bez których da się żyć. Kwestia garderoby utknęła w martwym punkcie. Mąż coś nie bardzo się pali do samodzielnego wykonywania, ...
  4. Tydzień od przeprowadzki

    Dziś mija tydzień od przeprowadzki. Aż mi się nie chce wierzyć, że to już tydzień! Mieszka się rewelacyjnie. Na święta zjechali się nasi rodzice, wszyscy pomieściliśmy się i nie było ciasno.
    Jeszcze trochę rzeczy jest nie rozpakowanych, bo nie ma gdzie ich schować. Trzeba pilnie zrobić garderobę.
    Wrzucam zdjęcia kuchni, bo ona jest prawie skończona. Brakuje dwóch blend obok ścian i szkła na ścianie. Mój gadżet, który mogę się pochwali to radyjko w ...
  5. 20.12.2011 mieszkamy!!!!

    Dziś się przeprowadziliśmy Firma przeprowadzkowa naprawdę godna polecenia - w 3 h uwinęliśmy się ze spakowaniem, przewiezieniem i rozpakowaniem ciężkich mebli, pralki i drobiazgów. Co prawda pewne rzeczy zostały dziś zrobione na ostatnią chwilę, albo może na czas, jak kto woli. Pan elektryk dziś podpiął płytę indukcyjną i zrobił mi gniazdka nad blatem oraz zamontował radio w kuchenne w ścianie nad blatem. A hydraulik podpiął zmywarkę, kran w kuchni, pralkę i zamontował ...

    Updated 21-12-2011 at 07:49 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 15