dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

markoz1

  1. Dziennik (mk)

    W sobotę byłem sprawdzić naocznie to co dotarło pocztą pantoflową.

    Gaz jest, prąd się faktycznie kładzie:



    Kolejny sąsiad zaczął się budować - też prawda. Przy okazji go poznałem :-)
  2. Dziennik (mk)

    Dwa tygodnie nie byłem na polu. Z tego co czytam - duuuże zmiany. Zaczęła się kolejna budowa (gratulacje krzysiek p.!). Kze ma już pełną wysokość murów parteru. Rafal9 pewno ostro rwie do przodu - nie ma czasu uzupełniać dziennika.
    Poza tym - mamy już gaz w granicy działki; słyszałem, że kładzie się już prąd.
    Z całego kompleksu, jak chodzą słuchy - została do sprzedaży tylko jedna działka. Ech, na wiosnę będzie ruch jak na Marszałkowskiej.
    ...
  3. Dziennik (mk)

    U sąsiadów (rafal9 i kze) praca wre.

    U nas tymczasem uprawomocniło się pozwolenie na budowę i prawie wybrałem wykonawcę. Wykonawca jest ze ściany wschodniej. Sąsiad z bloku ma dobre doświadczenie z tamtejszymi ekipami. Cena także jest dobra. Jeszcze tylko sprawdzę referencje i chyba podpiszę umowę by zaklepać sprawę.

    Teraz temat kierownika budowy: w zasadzie jestem od czerwca zdecydowany i ku mojej radości ujrzałem w sobotę na tablicy, iż kze testuje ...
  4. Dziennik (mk)

    Minęło pół miesiąca, a ja w zasadzie w tym samym miejscu. No, może poza tym, że złożyłem wniosek o uprawomocnienie.

    Czy to już rynek ekip jest???? Mają tyle roboty, że nie zależy im na kolejnych kontraktach? Tak dobrze mają??
    Umówiłem się z trzema gośćmi, przekazałem im projekt do wyceny robocizny i cisza. Z tygodnia na tydzień przekładają sprawę i nic. Olałbym, gdyby nie to że są to ekipy z polecenia i póki co nowych poleceń (Warszawa) nie mam.
  5. Dziennik (mk)

    Na dzisiaj plan jest taki, że:

    1. W ciągu zimy chcę znaleźć ekipę.

    2. Na wiosnę jak tylko pogoda pozwoli wziąć się za budowanie.

    3. Jeżeli do tego czasu nie będzie mediów kupić agregat prądotwórczy oraz wykopać studnię.
Strona 1 z 2