dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar vincenzo
    płyty zostały przyklejone na tzw. ramkę klejem TO-KU (system termoorganika) a później zakołkowane kołkami koelner 26cm przykryte zaślepkami ze styropianu grafitowego (niewielka część zaślepek mojej własnej produkcji )
  2. Avatar mariusz242
    a na co klejone do ściny? zwykły klej? specjalny do grafitu czy na piankę?
  3. Avatar vincenzo
    thnx. termoorganika termonium plus fasada 16cm frez.
  4. Avatar artek76
    cześć, ładnie to wygląda jaki to styro?
  5. Avatar Istana
    brawo jest postęp
  6. Avatar vincenzo
    Dzięki Blacha to Ruuki Classic.
  7. Avatar ekatinka
    Wygląda pięknie. To panele? Jakiej firmy?
  8. Avatar vincenzo
    Dziękuję, za komentarz. Rzeczywiście z dachu jesteśmy bardzo zadowoleni.
  9. Avatar mauz78
    widać ze ekipę od blachy miałeś pierwsza klasa, przynajmniej wygląda tak na zdjeciach. Super wygląda ta blacha w kolorze grafit to miał być nasz wybór ale padło na klasykę Brass Syrius w podobnym kolorze. Gratuluje super wykończenie blacharskie.
  10. Avatar vincenzo
    Fajne rozwiązanie. Dzięki za podpowiedź.
  11. Avatar ganiutek
    My zadaszaliśmy dom przed zimą, ekipa sama nam doradziła rozwiązanie: wstawili normalnie okna dachowe, następnie wyjęli okna z ram - mąż je zawiózł w bezpieczne miejsce, a ekipa dala takie kołnierze owinięte folią, złapane na zszywki, które włożyli w ramy okienne. I tak bezpiecznie doczekaliśmy wiosny, kiedy to wstawiliśmy wszystkie okna i założyliśmy alarm
  12. Avatar eliop
    Nie ma źle Mi koparkowy rozwalił całą południową ścianę fundamentów Teraz już się z tego śmieje ale w zeszłym roku nie było mi do śmiechu... Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
    Reasumując jeszcze was sporo będzie czekać niespodzianek ...

    www.salsadom.pl
  13. Avatar WVIP
    Witam moge cos doradzic...
  14. Avatar vincenzo
    Cytat Napisał motylek0503
    Zyczę powodzenia w dalszej realizacji ja też jestem na etapie papierologi a jaki dom zamierzacie budować pozdro
    dziękuję. trzymam kciuki za pomyślne zakończenie najważniejszego etapu - biurokratycznego...

    po kilku zmianach projektów gotowych oraz próbach adaptacji zdecydowaliśmy na projekt indywidualny. 198m2 pow. użyt. + 34m2 garaż dwustanowiskowy. Zaczynaliśmy od projektu "agnieszka" z mg projekt, ale musieliśmy dom cofnąć na koniec działki (wjazd od południa) i zdecydowaliśmy się na projekt ind. Architekt z rodziny zrobiła nam projekt koncepcyjny, ale wydawał się za duży. zaczeliśmy szukać mniejszych projektów gotowych. znaleźliśmy "racjonalnego" z muratora. niestety wprowadzenie koniecznych zmian było zbyt kosztowne, więc zdecydowaliśmy się zrobić projekt indywidualny nawiązujący do racjonalnego z naszymi zmianami. najśmieszniejsze jest to, że finalnie wyszło nam prawie tyle samo pow. użyt. jak w koncepcji, ale za to jest mniej komunikacji, trochę inny rozkład pomieszczeń oraz wyższa ścianka kolankowa, co daje lepszą użyteczność domu. no! to było w wielkim skrócie ...
  15. Avatar motylek0503
    Zyczę powodzenia w dalszej realizacji ja też jestem na etapie papierologi a jaki dom zamierzacie budować pozdro
  16. Avatar Ania & Krzyś
    Witamy! Powodzenia i czekamy na zdjęcia działki !
  17. Avatar sarbela
    Powodzenia i nawzajem wszystkiego dobrego w Nowym Roku