dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

  1. Dziennik ajupa

    2 marzec
    Odebraliśmy od Sławka nasze projekty, mapki i adaptację (wszystko szczegółowo opisane w takich specjalnych książeczkach, a zmiany zaznaczone na czerwono w projekcie). Sławek zrobiłby nam to jeszcze wcześniej, ale my ciągle coś zmienialiśmy, gromadziliśmy dokumenty itp.
    3 marzec
    WNIOSEK O POZWOLENIE NA BUDOWĘ ZŁOŻONY! :D To już prawie koniec tej wstrętnej biurokracji. Prawie, bo w przyszłym tygodniu musimy jeszcze dostarczyć zatwierdzenie lokalizacji wjazdu i ...
  2. Dziennik ajupa

    25 luty
    Niesamowita bieganina - coraz lepiej nam wychodzi załatwianie spraw, więc koniec już bliski. Najpierw odwiedziliśmy tą "naszą" hurtownię, ale przestaje mi się tam podobać - dopóki nie odbierzemy towaru nie gwarantują nam ceny, mimo wpłaconej zaliczki, a nadwyżki towaru odbierają, ale potrącają 20 zł od palety :-? Nie wiem, zobaczymy... Poprosiliśmy o wycenę materiałów do stanu surowego i dopiero wtedy zdecydujemy. Później pojechaliśmy do Gminy i ...
  3. Dziennik ajupa

    24 luty
    JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI NASZEJ DZIAŁKI! :D Odbyło się uroczyste podpisanie aktu notarialnego. Co prawda jesteśmy ubożsi o 4300 :( , ale i tak powód do radości jest. :D Odebraliśmy również opinię o zmianie lokalizacji wjazdu od inż. Ruchu Drogowego. Walka z czasem trwa - oby wszystko się udało!
    ajupa
  4. Dziennik ajupa

    23 luty
    Odebraliśmy Decyzję WZ, do której została dopisana moja skromna osoba - ach, ta wspaniała Gmina! :DJakoś mniej się cieszę na myśl o załatwianiu spraw w Starostwie... :-?
    ajupa
  5. Dziennik ajupa

    22 luty
    Bardzo pracowity i jednocześnie owocny dzień. Złożyliśmy dokumenty u notariusza - nareszcie! :D Wystąpiliśmy o warunki przyłączenia do sieci gazowej oraz energetycznej. Co prawda nie mieliśmy aktu własności, ale kilka dni wcześniej Paweł wystąpił o warunki do wodociągów i nikt o to nie pytał, więc liczyliśmy na to samo i wnioski złożone! :D Pojechaliśmy też do polecanej przez znajomych hurtowni i niewykluczone, że się na nią zdecydujemy. Niestety jest położona ...
Strona 11 z 16