dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik ajupa

    21 luty
    Paweł znowu spacerował po urzędach. Był w Gminie i złożył wniosek o dopisanie mnie do Decyzji WZ - czas oczekiwania 2 dni!!! :D Tu muszę podkreślić, że Gmina Wiązowna jest rewelacyjna!!! :D :D :D Wszystko załatwiają dość szybko i są przychylnie nastawieni do przyszłych inwestorów - naprawdę lubię załatwiać tam sprawy. :D W Starostwie Paweł złożył wniosek o zaopiniowanie lokalizacji wjazdu, która to opinia potrzebna jest do kolejnego wniosku - tym razem ...
  2. Dziennik ajupa

    17 luty
    Znowu byliśmy u naszego architekta uzgadniać zmiany w projekcie. Jak się okazuje, wiele decyzji musimy podjąć już na tym etapie, a to nie jest takie proste. Sławek wywrócił moją wizję do góry nogami. Ja tyle czasu spędziłam nad tym projektem, że każdy detal miałam już zaplanowany, a .tu nagle takie zmiany! W wielu sprawach Sławek ma rację - w końcu lepiej się na tym zna, jednak z pewnych rozwiązań żal mi rezygnować. Stwierdziłam, że muszę to sobie wszystko ...
  3. Dziennik ajupa

    16 luty
    Z tym wyrokiem sądu było naprawde ciężko i pewnie gdyby nie taki mały spisek, który uknuliśmy z teściem, to nic by z tego nie było. No, ale o tym cicho sza...najważniejsze, że poskutkowało! :D Zaobserwowałam, że jak na razie załatwianie wszelkich formalności, to taka huśtawka - jednego dnia szaleję z radości, a drugiego płaczę z bezsilności :-? . Nie powiem żeby mi się to podobało. Podobno kobieta zmienną jest, ale kto wytrzyma takie skrajności ? :wink: ...
  4. Dziennik ajupa

    15 luty
    JEST! JEST! JEST! :D :D :D MAMY WYROK SĄDU, NAPRAWDĘ GO MAMY! :D - Sama nie mogę w to uwierzyć! :D Strrasznie, strrasznie się cieszę! :D :D :D
    Jeszcze wczoraj myślałam, że nic z tego nie będzie - wykorzystaliśmy wszystkie możliwości i nic, aż tu nagle teść dzwoni do sądu i każą mu przyjechać po wyrok - no to pojechał i ma! :D Chyba upiję się ze szczęścia! :D Jutro biegiem do notariusza i działka będzie nasza! Nawet nie chcę wspominać ile było ...
  5. Dziennik ajupa

    8 luty
    Sprawa wygląda tak: odpis z KW mamy, wypis z rejestru gruntów mamy, przeniesienie WZ na Pawła mamy, nawet zatwierdzenie zmian przez autora projektu również mamy, ale oczywiście wyroku sądu nie mamy! :evil: :evil: :evil: Powód jak zwykle ten sam - nie przyszła nikomu niepotrzebna zwrotka. Ja bym te baby normalnie rozszarpała!!! :evil: :x :evil: Dzwoniliśmy na pocztę i okazało się, że w takiej sytuacji sąd powinien już tydzień temu :evil: wysłać do poczty reklamację. ...
Strona 12 z 16