dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Azalia 3

  1. Wykopaliska ;-)

    Prace po świętach ruszyły pełną parą. Rozpoczęły się wykopaliska Zamówiłam już bloczki fundamentowe i stal, dysperbit, papę i takie tam inne. Musze jeszcze zamówić kibelek
    Tagi - katalog słów kluczowych: azalia, kobylanka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wykopaliska male.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	111021  
  2. Jest prąd !

    Nareszcie ! po wielu róznych perturbacjach w dniu wczorajszym do skrzynki elektrycznej poztawionej przez Eneę został włożony licznik i przekazano mi klucze do tejże skrzynki. Firma skrzynkę na działcee zamontowała już w czwartek (poniżej zdjecie). Domek został też wytyczony więc mam nadzieję ze od przyszłego tygodnia prace ruszą pełną parą
    Tagi - katalog słów kluczowych: azalia, kobylanka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wytyczony dom.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	110174   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skrzynka.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	110175  
  3. Tyczenie / montaż skrzynki elektrycznej

    I jest problem (chyba zacznę je numerować)

    podczas wznawiania granic okazało się że w gminie w księgach jest błąd. W związku z tym granice idą inaczej niż na wtórniku (do końca zeszłego roku nie było obowiązku wznawiania granic przy robieniu wtórnika, teraz geodeci muszą to robić). Nie dość że działka jest mniejsza niż wynikałoby z ksiąg wieczystych to granice są nieco przesunięte. Działka jest 3 metry szersza. Podczas tyczenia wykryto błąd, humus ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: azalia, kobylanka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Humus zdjęty

    pan koparkowy zdjął humus okropna góra ziemi powstała
    jeszcze w tym tygodniu tyczenie
    Tagi - katalog słów kluczowych: azalia, kobylanka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0357 male.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	108722   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0361 male.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	108723  
  5. ogrodzenie tymczasowe

    No i ogrodzenie tymczasowe już stoi

    w toku jest wznawianie granic, oczywiscie nie mogło obyć się bez kłopotów, trzy dni geodeci szukali punktów orientacyjnych. Najpewniej granice są w innych miejscach niż na wtórniku. Narazie nie myślę co to może oznaczać. Dziś będą wszystko przeliczać, a w piątek powinni powinni już te granice wytyczyć a wedle granić wyznaczyć dom

    oczywiscie nadal czekamy na decyzje z kilku banków, narazie pieniędzy brak ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: azalia, kobylanka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrodzenie male zdjecie.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	107222  
Strona 1 z 2