dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar monia i stasiu :)
    Dziękuję Teraz oby jakaś kasa wpadła w przyszłym roku, to pójdzie szybko he he
  2. Avatar chagall
    GRATULUJĘ SSO!!!
  3. Avatar mariwa
    gratulujemy SSO, no to teraz już poleci, najpierw okna no i po kolei będziecie zasuwać, pozdrawiamy
  4. Avatar adk
    Wreszcie zawitałam i do Was - gratuluję SSO. Pięknie posprzątane. I byle do wiosny pozdrawiam!
  5. Avatar monia i stasiu :)
    Nie nie, nie zapomnę Mamy również drzewka owocowe i ogródeczek warzywny. Tak poza tym bardzo lubię róże i wrzosy
  6. Avatar plusultra
    Wow! Świetny wynik. Gratulacje! Bez kredytu i samodzielnie, musza mieć Państwo ogromną satysfakcję. Super!
  7. Avatar plusultra
    gratulacje i jak mądrze pomyśleliście o sadzonkach przed budową Urządzając ogród pamiętajcie, że na tujach świat się nie kończy nasze rodzime gatunki też są piękne i przyjmują się chętnie
  8. Avatar monia i stasiu :)
    Alusia, tuje posadziliśmy malutkie, 4 lata temu jesienią. Nie wiem jak duże się przyjmują ale według mnie, to lepiej kupić małe, bo duże są drogie, a i tak nie wiadomo czy się przyjmą. Nam chyba 1 uschła. Powodzenia z dachem i oby śnieg jeszcze nie spadł
  9. Avatar alusia1974
    Gratulacje z powodu SSO.My juz tuz,tuz...oby pogoda nadal dopisywala...
    Pytanko-te tuje sadzilas takiej wielkosci,czy juz dluzej rosna?Bo krazy opinia,ze im mniejsza,tym latwiej sie przyjmie,a wieksze niestety czesto nie.Czy to szmaragd?
  10. Avatar sarbela
    Cześć Sama nie mogę nic polecić ale koleżanka wybudowała dom w Moskorzynie i polecała firmę PikPlast z Lubina. Z kolei szwagier brał okna od Kossowskiego z Polkowic. Niestety nie wiem jakie profile brali ale są zadowoleni.
  11. Avatar monia i stasiu :)
    Dzięki za podpowiedz, rzeczywiście, jak czytam, to są dobre okna. Tylko muszę je znaleźć
  12. Avatar emildominika
    my też dostaliśmy dobrą ofertę na drutexa ale wybraliśmy veka perfectline
  13. Avatar alusia1974
    No faktycznie,nie czytalam opinii,ale mam Drutexa w obecnym mieszkaniu i nie jestem zadowolona do konca.Ciezko powiedziec,co jest dla kogo w rozsadnej cenie.Ja wybralam Veke,ale na pierwszym miejscu patrzylam na jakosc,a cene pozniej negocjowalam.
  14. Avatar monia i stasiu :)
    Witajcie Z jakiej miejscowości jesteście ? Jeśli chodzi o budowę, to nie robimy szybko z powodu braku funduszy W tamtym roku tylko 4 miesiące działaliśmy.
    Pozdrawiam
  15. Avatar mauritius
    witamy sąsiadów z wioski obok jessu, ale macie powera z tą budową robiąc, za wyjątkiem krokwi wszystko sami (tak, tak, podczytuję Was przez cały czas regularnie.
    wczoraj załatwiając jakieś sprawy, zajechaliśmy i z daleka widzieliśmy waszą działeczkę. Ale to musi być satysfakcja samemu tyle dokonać.
    A świat jest naprawdę mały, bo mój mąż jest niemal na 100 % przekonany, że Was zna
  16. Avatar sarbela
    Jedna ekipa 21 tys. druga 25 tys. obie ceny bez deskowania. Dach jest wielospadowy.
  17. Avatar monia i stasiu :)
    I jak Wam wyszła wycena ? My mamy 200 m dachu. Macie 4 spadowy, tak ?
  18. Avatar sarbela
    Mamy na razie jedną wycenę, dostaniemy jeszcze namiary na ekipę od właściciela tartaku z którego bierzemy więźbę i z trzecią ma nas skontaktować szef naszej ekipy budowlanej. Lekko i tanio nie będzie, dach ma prawie 300 m2 powierzchni.
  19. Avatar monia i stasiu :)
    Dachówka Roben, monza plus kolor kasztan. Nadbitka kolor calvados. Kto Wam będzie robił dach ?
  20. Avatar sarbela
    To jeszcze pochwal się dachówką jaką wybraliście
    Nasz typ na dzisiaj to Roben Bornholm miedziana angoba i też nadbitka
Strona 1 z 13