dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko

  1. Wodowe przeboje

    - 03-04-2012 - 14:02 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Dziś podpisałam umowę z wodociągami na wykonanie przyłącza. Zrobią wszystko to znaczy projekt, uzgodnienia i samą robotę. Za miesiąc mam szansę być podłączona
    Na razie zamiast zgody dupka wystarczy im akt notarialny jednak tak czy siak będą się z nim kontaktować więc pewnie rozpocznie burzę, że się nie zgadza bo nie zapłaciliśmy. Nie zamierzam się jednak tym na razie stresować. Byliśmy po poradę prawną u Pani prawniczki brata. Bardzo konkretna Pani. Sprawdziła ...
  2. Ogród zimowy

    - 31-03-2012 - 17:09 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Ci, którzy mają w sobie tyle cierpliwości i śledzą mój dziennik wiedzą ile nerwów kosztował mnie tak zwany ala ogród zimowy. No i w końcu stanął. Jeszcze nie wszystkie taśmy udało się ściągnąć i jeszcze parę rzeczy muszą wykończyć, deski też trzeba zdemontować ale już praktycznie stoi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0268.jpg
Wyświetleń:	452
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	108948

    Stałam przez chwilę w środku i wyobrażałam sobie jak stoi tam mój szezlong mały stoliczek na kawę i kwiatki i ja leżąca ...
  3. Walki ciąg dalszy

    - 28-03-2012 - 09:56 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Postanowiliśmy, że mimo wielkich chęci nie stać nas jednak by dać komuś 12 tysięcy tak więc walka trwa. Właściciel działek już po pierwszej grzecznej rozmowie obraził się na nas śmiertelnie jak dziecko bierze zabawki i idzie do innej piaskownicy to on jak nas nie było na działce przyjechał zabrać beczkę na wodę którą nam pożyczył - nie mam pretensji żeby było jasne. Jego beczka jego prawo. Postałam trzy godziny wieczorem na działce wypatrzyłam Pana, który zawsze wieczorem ...
  4. No chyna mnie trafi!!!

    - 26-03-2012 - 17:02 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Nie uwierzycie normalnie załamałam się dziś kompletnie Nie wiem co robić
    W końcu musieliśmy się zająć kwestią wody. Żeby podłączyć się do sieci musimy mieć zgodę byłego właściciela działek bo to on zbudował wodociąg i jest jego. Myślałam, że nie będzie problemu - wprawdzie innym kazał płacić po 12 tysięcy jako koszt budowy wodociągu, ale my byliśmy spokojni. Przecież mamy pismo notarialne gdzie wyraźnie napisano "Pan X (były właściciel) zobowiązuje się własnym staraniem i na ...
  5. Skarbówka

    - 20-03-2012 - 10:06 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Ponieważ okres przez wszystkich ulubiony czyli rozliczeniowy w pełni może mi ktoś pomoże bo od czytania w necie o tym całkiem się pogubiłam co w końcu z budowy odliczyć można a czego nie? Dla mnie to jakaś magia totalna, już nawet nie wiem na co brać faktury na co tylko paragon.
Strona 1 z 24