dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Karinia
    Witaj Monia Zapraszam i również życzę powodzenia
  2. Avatar monia i stasiu :)
    WITAJ Karinia. W końcu dałaś nowy wpis Widzę, że jesteście na tym samym etapie, co my. Może kiedyś wpadnę do Ciebie na budowę, jak przypadkiem będę w okolicy.
    Powodzenia
  3. Avatar Mona7
    Oj tak i weekend ma być piękny więc szkoda go jak i inne dni marnować
  4. Avatar monia i stasiu :)
    Witaj Karinia. Strop już zalany, pięknie Ściany spokojnie możecie robić, tylko, żeby mrozu nie było.
    Pozdrawiam
  5. Avatar msdracula
    Jak tam? macie już strop? pozdrawiam
  6. Avatar monia i stasiu :)
    Pięknie piwnice wyglądają
  7. Avatar Mona7
    Gratulacje, ja też nie mogę się doczekać tego dnia
  8. Avatar dorcia s
    Doczekacie się na pewno cierpliwości
    choć znam "ten ból" formalności trwały od XI 2009 do III 2011, a teraz znowu załatwianie kredytu, tu dopiero "papieromania", dokumentów tyle, że grubością dorównują encyklopedii powszechnej, a gdzie tam jeszcze do końca.
    Updated 04-03-2011 at 11:42 by dorcia s
  9. Avatar Karinia
    Tyle, że te 25 tys. to działka na wiosce 20km od najbliższego miasteczka - może dlatego tak tanio - no i nie uzbrojona
  10. Avatar martaiartur
    25 TYŚ bardzo chciałabym tyle zaplacic za działke. w moim regionie(zachodniopomorskie) ceny działkek niestety sa duzo wyższe. Razem z mężem kupiliśmy działke pod koniec tamtego roku. Za 860m2 zapłaciliśmy prawie 130 tys, niestety takie sa u nas realia i raczej niczego taniej nie znajdziesz
  11. Avatar Mona7
    Jak to jest że wszędzie działki są tańsze niż u nas
  12. Avatar monia i stasiu :)
    Fajna działeczka i duża My mamy niecałe 11 ar.
  13. Avatar Karinia
    Dołączyłam też 2 zdjęcia naszej działki, na jednym prawie "wybudowany" garaż, na drugim miejsce w którym będzie stał nasz dom
  14. Avatar msdracula
    udało mi się Ciebie znaleźć czekam na zdjęcia działki u nas nic jeszcze nie ma a każdy niedzielny spacerek z małą kończy się wizytą na działce nio to teraz będę śledzić poczynania i będzie można się dzielić wiedzą gdzie kupić tanie materiały a z czego budujecie? z tego co słyszę to niektórzy sprowadzają z Niemiec
  15. Avatar Karinia
    My budujemy się w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) - na wsiJutro właśnie jadę do Pana który ma wydać nam pozwolenie, bo dzwonił że jakiegoś oświadczenia brakuje, mam nadzieję że to nic takiego i nie będziemy czekać już za długo na to pozwolenie, bo w końcu też nam jeszcze geodeta został do wytyczenia domku, a potem to już tylko zakup materiałów i ruszamy A Wy Monia i Stasiu gdzie się budujecie?
  16. Avatar monia i stasiu :)
    Witaj, my podobnie zaczniemy budować nasz wymarzony domek na wiosnę i również sami. Już nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy, bo taka piękna pogoda. Czekamy na pozwolenie. Jeśli można wiedzieć, to gdzie budujecie ?
    Pozdrawiam i życzę szybkiego wybudowania domku