dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Wadzkim
  2. Avatar ganiutek
    Witaj Adk! No to ja już tylko: Szczęśliwego Nowego Roku! Czekam na relację foto
  3. Avatar adk
    Nie napisałam, a miałam zamiar .
    Okolice Warszawy. Byłam, pytałam - wysłali mnie do nadzoru, a w nadzorze powiedzieli - "Pani poszuka to znajdzie". o tutejszych urzędnikach nie chce mi się gadać .
  4. Avatar dziub
    jaki region?
    sądzę, że jak podejdziesz do zarządu dróg to na pewno jakiegoś kolegę polecą
  5. Avatar adk
    Alusia1974 zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Pozdr
  6. Avatar alusia1974
    Powiem tak-z sasiadami milo i uprzejmie,ale jednak z dystansem,bo ci wejda na glowe jak za bardzo sie spoufalisz.A na to to ja akurat sobie nie pozwole.Sasiad to sasiad,a znajomych i przyjaciol ma sie swoich.No i racja-lepiej od nikogo nie zalezec,tak wiec lepiej robic wszystko zgodnie z przepisami,zeby po jakiejs pierwszej wasni sasiedzkiej nie musiec czegos potem zmieniac,burzyc itp
  7. Avatar adk
    Basiu - dziękuję! I nawzajem
  8. Avatar Basia_KRK
    adk - zatem trzymamy kciuki za Nowy -lepszy - Rok 2014 !!
  9. Avatar Basia_KRK
    Fantastycznie napisane!!
  10. Avatar chagall
    Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 Roku!!!
    Spełnienia marzeń!!!
  11. Avatar Tatarak
    no rujki się raczej nie da z niczym pomylić kot jest cały roznamiętniony
  12. Avatar adk
    Builderhouse - takie podrapania przypadkowe by mi nie przeszkadzały, ale celowe drapanie kanap tak.
    Agfarelka - spróbuję sposobu z wodą, mam tylko obawy czy moja kicia na pewno się jej wystraszy - bawi się woda z konewki jak tylko zapomnę schować. Dzięki za sposób.
    Tatarak
    - imiona kocie zaprawdę oryginalne! Tak na pewno charakter ma duże znaczenie. Nasza ma zdecydowanie charakter łobuzerski. Kocia docelowo będzie kotem biegającym po podwórku kiedy tylko będzie chciała. Teraz po prostu czekamy na rujkę (nie mam pojęcia jak ta rujka wygląda, bo Młoda szaleje cały czas tak samo, więc opis pani weterynarz nic mi nie dał) i pilnujemy jej jak wychodzi na podwórko (dużo bezpańskich kocurów łazi), żeby nie mieć kłopotu z małymi kotkami . A po rujce sterylizacja i już będzie biegała po podwórku ile będzie chciała.
  13. Avatar Tatarak
    Z mojego doświadczenia: natury kota nie zmienisz. A mam koty od kilkudziesięciu lat (zawsze dziewczyny, o wdzięcznych imionach Bazylia, TuTu, Sudan, PiPi, Savka . Jedne nigdzie nie wskakują, inne włażą wszędzie; jednych nie interesuje żadne "ludzkie" jedzenie, drugie zeżrą wszystko, czego się przed nimi nie schowa (włącznie z cukrem z cukierniczki); jedne boją się wszystkiego, inne atakują nawet dwa razy od siebie większe kocury i odkurzacz. można coś tam próbować ze spryskiwaczami lub sprężonym powietrzem, ale jak kot jest inteligentny, to przeważnie szybko kojarzy, że te sprzęty działąją tylko, gdy w domu jest człowiek, więc pod jego nieobecność - hulaj dusza

    można ewentualnie kota przyuczyć, szczególnie dachowca, żeby do domu przychodził tylko jeść i się popieścić, a poza tym przebywał na dworze.
  14. Avatar agfarelka
    Sposob mojej kolezanki to spryskiwacz z woda i jak kot zaczyna drapac to go spryskuje. Trzeba robic to konsekwentnie. U niej ani kanapa ani kolumny nawet nie drasniete a wiec da sie ale spryskiwacz na widoku A ma 2 kocice. No i ze trzy drapaki.
    A Twoja kicia jest przeurocza
  15. Avatar builderhouse
    Witaj. Niestety, nie licz na to, że kot oszczędzi Twoje kanapy. Nawet jeżeli ich specjalnie nie drapie, to biega po nich, skacze, zaczepia pazury, żeby nie spaść. Twój kot jest już za stary na "wychowywanie". Ja mam w domu 3 koty, kanapa jest podrapana. A kotki są bardzo grzeczne, bo pazurki ostrzą tylko na drapaku. Czasem zdarzy się jakieś drapanie dywanu, ale są to dwa-trzy szarpnięcia i koniec. Biegają, skaczą, jeden goni drugiego, w trybie zabawowym kot używa pazurów zawsze. Musisz się przyzwyczaić, innej opcji nie ma.
  16. Avatar adk
    Tereska77, Kamil_Idaredy, witajcie! Firma, która instalowała mi pompę ciepła robiła mi też całą instalację wod-kan, źródło dolne do PC, podłogówkę, no i pompę jako urządzenie "składali" również oni. Także pompę mam nie "markową". Firma to: Pracownia techniki ogrzewania SC, Artur Borkowski,Wojciech Oszczak. (www.oszczak.pl) Ceny całościowej pozwólcie, że nie będę podawać, zwłaszcza że podpisywałam z nimi umowę w 2011 roku. Więc dzisiejsze ceny przypuszczam są niższe, bo te urządzenia są popularniejsze.

    Ludwik_13 dziękuję Widoki za oknem niezmiennie mnie zachwycają, niezależnie od pory roku.
  17. Avatar ludwik_13
    Witaj, gratulacje z postępu prac. Ładna ta Wasza łazienka. I jesień za oknem też piękna.
  18. Avatar Kamil_Idaredy
    ja tez chetnie podepne sie pod to pytanie...
  19. Avatar tereska77
    Moze pisalas cos wczesniej na ten temat, ale nie moge przejrzec Twojego dziennika, bo mi ciagle internet rozlacza Jakies szczegoly na temat pompy? Firma, cena?
    Pozdrawiam
  20. Avatar zbieramy opinie
    Prosimy o dodanie opinii o swoich oknach, drzwiach, bramie garażowej na www.ocenio.pl
    Wystawiając opinię pomożesz innym w podjęciu właściwej decyzji.
    Zajmie Ci to tylko 2 minuty.
    Dziękujemy
Strona 1 z 41