dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Radosław Krasowski
    Rzeczywiście bardzo ładny projekt i przede wszystkim bez dodatkowych udziwnień znacznie podnoszącym koszty budowy. Niedługo samemu mam nadzieję zacząć budowę niewielkiego domu i właśnie podobnego projektu szukam. Jedyna zmiana jaką bym wprowadził to kuchnia oddzielona od salonu. Szkoda, że dawno nie uzupełniałeś dziennika bo jestem ciekawy na jakim etapie jesteś...
  2. Avatar pomorzanie
    Alex_82 a co wy tance chcecie urządzać w tej kuchni? Dzięki temu, że nie zamknięta można przeżyć.

    L.Rafał dokładnie ten sam projekt mamy na oku i równie zbliżone założenia!! Prawdziwym przypadkie trafiłam na Twój dziennik budowy. To musi być znak... Jako, że zaczynacie wcześniej, będę wam kibicować i uczyć się od was. Na razie jesteśmy w trakcie negocjowania ceny działki, jeśli ją zakupimy, to nawet ma identyczne wymiary, co wasza hahahaha!
    A robiliście jakieś zmiany w projekcie? Z jakich materiałów stawiacie ściany? Czym kryjecie dach?
  3. Avatar Aleks_82
    Fajny projekt, tylko kuchnia dość mała. Ale to można zmienić, chyba?
    My właśnie jesteśmy na etapie wyboru projektu. Nie jest łatwo Naszym faworytem na chwilę obecną jest zawoja z dom-projekt, ale tam też kuchnia mała

    4. Założenia: Energooszczędnie i tanio z jak największym wkładem własnej pracy. -> my też

    Powodzenia, kiedy ruszacie z budowa?
    Ola
  4. Avatar Mona7
    Będziemy sobie doradzać i wspierać się razem
  5. Avatar L.Rafał
    Dzięki, Dominika i Łukasz i gratuluję pięknego domu.
  6. Avatar Dominika i Łukasz :)
    Powodzenia