dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dom Hanci i Adasia w ?wiate?ku

    Dalsza część zmagań z domkiem.
    Teraz wszystko w naszych rękach, więc idzie wolniej, dużo wolniej, niż sobie to wyobrażałam. Ale jak się powymyślało różne frykasy zawijasy, to się Adaś napocić musi 8) :cry:
    Ale po kolei:
    Parapety zamontowane



    Teraz trochę historii:
    Wymarzyłam sobie, że nasza domowa łazienka będzie miała charakter pomieszczenia, ...
  2. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    Ale dawno nic nie pisałam :o :o A to wszystko dlatego, że ostatnia ekipa zeszła już z placu boju i teraz wszystko w naszych rękach :D :roll:
    Ale po kolei.
    Poddasze skończone - jeśłi chodzi o ocieplenie. Ekipa trochę marudziła z robotą , zostało po nich trochę do poprawienia, ale już nie miałam sumienia ich gnębić... Zazdraszczam lekko tym, którzy potrafią konsekwentnie wymagać i płacić dopiero po skończonej robocie.Wprawdzie nie są to jakieś wielkie uchybienia, ...
  3. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    KOLEJNY TYDZIEŃ ZMAGAŃ
    W ciągu tygodnia tyle rzeczy się dzieje, ale wieczorem wracamy z działki tacy brudni i zmęczeni, że nie mam juz siły, żeby cokolwiek skrobnąć...
    Teraz podsumowanie tygodnia:

    Z zaległych rzeczy - DRENAŻ SKOŃCZONY!!!!! Kosztowało nas to trochę pracy, ale juz jest bezpiecznie, wiosenne roztopy popłyną tam, gdzie my chcemy, a nie tam, gdzie sobie wymyślą :wink: 8) Po zamontowaniu przy okazji rur spustowych do rynien, działka ...
  4. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    WAKACJE!!!!
    A co, upały takie , a my w mieście będziemy się roztapiać, jak tyle miejsca pod dachem mamy? :wink: W końcu tyle razy pod namiotami spędzaliśmy lato, że warunki budowlane to prawdziwy komfort!!!
    Dach nad głową jest, woda jest, nawet prąd :lol: :lol: Zapakowaliśmy niezbędne utensylia i na wywczas :lol: :lol:



    Dla mnie bajka, bo nic robić nie musiałam :wink: (ja ...
  5. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    No właśnie.. Zmienia się koncepcja tarasowo-podjazdowa.... W drodze na działkę codziennie mijamy piękny mur z piaskowkca z napisem DĄBRÓWKA. Wczoraj namówiłam męża, żeby zajrzeć, co w tej Dąbrówce dobrego dają? Zawsze tyle samochodów stoi przed bramą....
    I dają różnej maści kamienie :o I w takich cenach, że zamiast kupować betonowe krawężniki, zrobimy je z prawdzistego piaskowca i jeszcze taniej nam wyjdzie :o Wszelkiej maści murki oporowe.... Tona takiego "niesortu" ...
Strona 1 z 6