dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beatki

  1. Domek w Słonecznikach

    Szkic projektu już prawie skończony a mnie się zaczynają podobać jeszcze inne domki! Aj, jak trudno mi się zdecydować. To chyba kobieca cecha. Kobieta zmienną jest.

    A czas leci! Chyba przestanę już oglądać katalogi domków. Teraz mam dylemat z czego budować! Niby wcześnie ale już trzeba się pomału na coś decydować! Ale może najpierw skompletujemy całą dokumentację!
  2. Domek w Słonecznikach

    Czytam....., czytam...., czytam na temat Waszych doświadczeń
  3. Domek w Słonecznikach

    Chyba jednak bede musiała zmienic tytuł Dziennika bo nastapiła radykalna zmiana! Nie bedzie juz domku w Lewkoniach : Bedzie inny! Wprowadzam wiec nowy tytuł:


    DOMEK W SŁONECZNIKACH!


    Jak bede miała wolna chwilkę to napisze co to za będzie za domek! Tak jak pisałam, mam nadzieje na rozpoczęcie budowy w jesieni. A teraz latanie i załatwianie pozwoleń. ...

    Updated 21-03-2012 at 15:20 by Beatki

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom w lewkoniach 2/ indywidualny

    Hej!
    Tak dziwnie zatytulowalam moj dziennik, bo projekt jest w zasadzie indywidualny, ale elewacja projektu Archonu Dom w Lewkoniach 2.

    ZACZYNAMY


    Dokladna data zaczecia czyli wystapienia o wypis i wyrys to 26 stycznia 2012.

    Teraz zaczyna sie dluga droga do naszego marzenia ale juz sie ciesze na sama mysl o efekcie koncowym.
    Chociaz jestem pelna watpliwosci, brakiem ...
  5. Dom w lewkoniach 2/ indywidualny

    Hej!
    Tak dziwnie zatytulowalam moj dziennik, bo projekt jest w zasadzie indywidualny, ale elewacja projektu Archonu Dom w Lewkoniach 2.

    ZACZYNAMY


    Dokladna data zaczecia czyli wystapienia o wypis i wyrys to 26 stycznia 2012.
    Teraz zaczyna sie dluga droga do naszego marzenia ale juz sie ciesze na sama mysl o efekcie koncowym. Chociaz jestem pelna watpliwosci, brakiem wiedzy na ...