dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

  1. dziennik Żaby

    Skoro można to z przyjemnością napiszę

    DO DUPY! :oops: :lol: :lol:

    Aż mi sie lepiej zrobiło :wink:

    Tak jakoś w zyciu jest, że jak już człowiek spełni swoje marzenie, wybuduje dom i chce się nim cieszyć to muszą pojawić się jakieś problemy. I prawdą jest powiedzenie, ze nieszczęścia chodzą parami, albo co gorsze, tabunami :-? :-?

    Nasze na szczęście nie dotyczą zdrowia, ale sa na tyle powazne że odbierają radość ...
  2. dziennik Żaby

    To ja od sierpnia nic nie napisałam w swoim dzienniku! :o

    Wstyd!

    A więc...yyyyy...aaaaa.....co ja chciałam... :roll: :roll:

    Wiem!

    Chciałam napisac że życie do doopy jest!

    cdn.
  3. dziennik Żaby

    MAMY ODBIÓR BUDOWY!!!!!! :o :o :o
    MOŻEMY ZAMIESZKAĆ!!!!!!!!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol:
    NARESZCIE! :wink: :wink: :wink:
    HUUURRRRAAAA!!! :lol: :lol: :lol:

    ps. bo my wcale nie mieszkalismy, jedynie pilnowalismy budowy...jakby co :wink:

    A przy okazji chciałam pozdrowić wszytskich , którzy do mnie zaglądają :D :D :D
    Za chwilę stuknie 150 tys odwiedziń :o :o :o
    DZIĘKUJĘ :D :D :D
  4. dziennik Żaby

    Niewtajemniczonym pragnę donieść, ze oblałam swój egzamin :-? :-? . Wprawdzie włączyłam silnik :wink: ale za to wymusiłam pierwszeństwo :oops: :oops: :lol:
    Trudno.. :-? Będę zdawała az do skutku, az zdam :roll:

    Ale za to mam juz elewację :D :D :D . Troche żałujemy że zostawilismy górę ( mam y zamiar ją odeskowac), bo temat elewacji mielibyśy juz zamknięty.
    Kolor wyszedl taki intensywny że szok. :o
    Ale taki własnie chcieliśmy. ...
  5. dziennik Żaby

    -Żaba ! Weż się wkoncu w garść i zrób sobie prawo jazdy , bo to kalectwo żeby nie umiec jeździć...- od lat powtarzał Miras

    - Mam to gdzies! Wystarczy mi rower- odpowiadała Zaba

    Potem powoooooli zaczęła dojrzewać do tego, ze to rzeczywiście wstyd nie umieć jeździć samochodem, bo to bardzo przydatna umiejtność i wygoda. Wilekorotnie musiała doginac na autobus w mroźne albo upalne dni, a auto stało w garażu nieuzywane. Pomyślała sobie, ze zbudowała ...
Strona 3 z 57