dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar xmsg
    Trochę dziwi mnie, że wykonawca szkieletowca sam nie weryfikuje swojej pracy (na odpowiednim etapie). Jak dla mnie to nie ma pojęcia czym jest szczelność powietrzna i jak ważna jest przy budynku szkieletowym.

    Proszę unikać takich wykonawców. Zaoszczędzi to inwestorowi zbędnych nerwów i wydatków.

    Pozdrawiam
    GREGOR
    www.termotesty.pl
  2. Avatar silencio
    łazienka jest oddzielnym pomieszczeniem, ale jest to "prywatna łazienka" do której można dostać się jedynie z sypialni. Ceramika nie stoi przecież obok łóżka.
  3. Avatar mary_kate123
    @ktoścoś - śliczne są a nie orientujesz się, czy można kupić tylk otakie jak na stronie? bo myślałam o podobnych ale w zupełnie innym odcieniu
  4. Avatar ktoścoś
    nie pasują mi ceramiczne umywalki przy sypialni, to wygląda jak gdyby umywalka uciekła od towarzystwa płytek w łazience. Ja bym wolala drewniane umywalki np. takie [url]http://kalvaro.pl/[/url]
  5. Avatar alusia1974
    Cytat Napisał aksuda
    świetna ta fototapeta
    W ogole cala sypialnia urzadzona ze smakiem.
    Lazienki tez super,bardzo mi sie podoba ta dla dzieci,wielkie lustra jeszcze podkreslaja jej urok-dzieci pewnie zachwycone.Generalnie piekne wnetrza,chyle czola i pozdrawiam
  6. Avatar aksuda
    świetna ta fototapeta
  7. Avatar silencio
    Dzięki!
  8. Avatar ago12
    Heh, a już myślałam, że tylko my zostawiłyśmy sobie do urządzenia parę rzeczy na później Bo praktycznie wydaje się być u was skończone wszystko!
    Co do sprzątania - faktycznie, u nas też parę godzin, w porównaniu do poprzedniego mieszkania, gdzie 2 godzinki i był błysk - a tu samo mycie podłóg tyle trwa!
  9. Avatar ago12
    Fajnie ten wasz dom wygląda. Podoba mi się.
  10. Avatar Ania "Hexe"
    bardzo ładnie
  11. Avatar silencio
    Tak, to ten stół. Jest stabilny, nawet w pełni rozłożony i bardzo wygodny - tzn. nie ma belek pod spodem, które obniżają miejsce pod blatem - taki problem mieliśmy z drewnianym w poprzednim miejscu zamieszkania.

    Krzesła inspirowane (DSW), kupiłem na allegro w BMDesign za 259zł za sztukę, to półmat jak w oryginalnych. Ze względu na kształt siedziska siedzi się ciut niżej. Już się przyzwyczailiśmy, ale na początku (dla dzieci nadal) był pewien dyskomfort.
  12. Avatar C-u-b-e
    Jadalnia prezentuje się bardzo dobrze! Czy stół to nie przypadkiem ten...?
    http://modo4u.pl/stoly/details/321/4...u-170---260-cm

    Pytam, bo my myślimy o bardzo podobnym:
    http://modo4u.pl/stoly/details/1308/...dany-180-x-270

    I zastanawiamy się czy jest solidny. Jak stabilność przy pełnym rozłożeniu?
    A krzesła to Eamsy oryginalne czy inspirowane? Jeżeli te drugie, to gdzie kupowałeś?
  13. Avatar silencio
    granit nero absoluto, po naszemu czarny
  14. Avatar alusia1974
    No nie,dopiero teraz widac caly urok tej kuchni!Mozesz powiedziec co to sa za blaty?
  15. Avatar hajmal
    rewelacyjna, jest naprawdę prześliczna
  16. Avatar hajmal
    Gratuluje!! Pomału sobie dogracie wszystko. My przeprowadziliśmy się 3 tyg temu, tylko pierwszy tydzień jest bałagan potem się docieramy pomimo tego że ciągle są braki. Ja też mam problem z tymi garnkami ale zadowolona jestem z Satino Zelmera i emaliowanych Olkusza.
  17. Avatar Piko71
    Gratulacje! My mieszkamy od 15 marca ale jeszcze do dziś ogród i podjazd nie skończone. Wczoraj zamknęliśmy wreszcie ogrodzenie ale śmietnik nie ma jeszcze dachu. Jak u was z tymi sprawami?
  18. Avatar Loraq12
    taki wpis to melodia dla naszych uszu. My jeszcze w proszku tynkarz przyciął w CH.. i zrobił nam 2 tyg opóźnienia. Planujemy zamieszkać na przełomie listopada/grudnia . kazdy kto jest na budowie to sie puka w glowe, ale bedą pracowały 3 ekipy na raz więc liczymy na szybkość połączoną z jakością .

    P.S. Jak ja Wam zazdoszcze, przed chwilą przytachałem 3 ogromne torby z zakupami na 3-cie piętro, 4 lata mieszkania w bloku na tym piętrze wydłużyły mi przedramiona że mam jak orangutan .
  19. Avatar silencio
    Cytat Napisał hajmal
    bardzo ładna kuchnia, możesz pokazać jak wygląda za barkiem ?
    dorzuciłem zdjęcia zza barku
  20. Avatar M&S.S
    Pieknie!
Strona 1 z 9