dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Mysza1984
    Cytat Napisał ditomasso
    Bardzo ładna inspiracja! Mi się białe blaty podobają bardziej. Generalnie jestem za monolitycznymi rozwiązaniami. Skoro martwi Cię, że szuflada zaburzy Ci szyk, to blat innego koloru tym bardziej
    Co do pralki, zawalczyłabym w kuchni... Może kosztem tej osobnej zamrażarki?
    Pozdrawiam.
    (też posiłkuję się ceratą... )

    Witaj ditomasso. No już się zaczynają spięcia o to, jak mamy mieszkać - czy katalogowo, czy funkcjonalnie. A ja uważam, że da się połączyć jedno z drugim... Czas pokaże, jakich wyborów dokonamy
  2. Avatar ditomasso
    Bardzo ładna inspiracja! Mi się białe blaty podobają bardziej. Generalnie jestem za monolitycznymi rozwiązaniami. Skoro martwi Cię, że szuflada zaburzy Ci szyk, to blat innego koloru tym bardziej
    Co do pralki, zawalczyłabym w kuchni... Może kosztem tej osobnej zamrażarki?
    Pozdrawiam.
    (też posiłkuję się ceratą... )
  3. Avatar Mysza1984
    Cytat Napisał euphoriaa
    Witam,
    My również jesteśmy po podobnych zmianach i wygląda to w miarę zgrabnie, kuchnia połączona została z jadalnią, a salon z korytarzem, góra pozostała bez zmian, układ podobny, tylko zamiast dwóch mamy trzy sypialnie, pozdrawiam i nie mogę doczekać dalszej fotorelacji

    Hej. No właśnie nie udalo nam się połączyc salonu z korytarzem. Tzn połączylismy ale niezgodnie z przepisami. więc trzeba w tym miejscu postawic ściane. Sypialnie mamy 4 Na planach nie ma 3 kondygnacji. W miare możliwości będę wstawiać dalsze zdjęcia. Pozdrawiam z deszczowego Belfastu
  4. Avatar euphoriaa
    Witam,
    My również jesteśmy po podobnych zmianach i wygląda to w miarę zgrabnie, kuchnia połączona została z jadalnią, a salon z korytarzem, góra pozostała bez zmian, układ podobny, tylko zamiast dwóch mamy trzy sypialnie, pozdrawiam i nie mogę doczekać dalszej fotorelacji