dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar slawas86
    dziękuje
  2. Avatar dziub
    Całkiem fajnie wyszło
  3. Avatar alusia1974
    No i fajnie wyszlo
  4. Avatar Moniaczeko
    Witam
    Jeśli nam zostanie,to dam znać,bo u nas póki co Pan płytkarz będzie kładł podłogę z Sorro chyba początkiem przyszłego tygodnia,wiec dopiero jak już sie z tym upora będziemy wiedzieć czy coś zostanie Jeśli to oczywiście nie będzie już dla Państwa za późno...
    A jak u Państwa wygląda ta łazienka z Sorentą ?Jaki wybraliście kolor fugi???
    Pozdrawiam
  5. Avatar kinox
    Czy nie zbywa Państwu 2 sztuk płytek podłogowych Sorro Bianco? Właśnie także wykańczamy łazienkę z Sorentą na ścianach i Sorro na podłodze. Zabrakło nam dosłownie 3 paski po ok. 12 cm w drzwiach do łazienki i jak na razie nie mogę dostać pojedynczych płytek, wszędzie chcą, abym zamówił cały karton, który nie jest mi potrzebny. Chętnie bym odkupił, jeżeli zostało Wam, nawet mogły by być 3 połówki, tylko w odpowiednim ułożeniu wzoru, bo ciętych z płytki ale w drugą stronę to mi nie brakuje .

    Nam jeszcze trochę zostało do wykańczania, ale jeden WC już jest gotowy (ten robiliśmy z Paradyż Sotille bianco + grafit i na podłodze Sotillo grafit - tych płytek mi akurat zostało ). Pozdrawiam.
  6. Avatar Moniaczeko
    Cytat Napisał Baar
    Dziękuje za odpowiedz bardzo szkoda że nie ma plytek podlogowych w kolorze mocca. Innych teżnie mozna dobrac bo kolor specyficzny. Pozstaja białe..
    Dokładnie-też bym wolała mocce na podłodze,bo białych się jakoś obawiam.Widziałam w necie podłogowe SOTTILO vERDE z Paradyża również w kolorze chyba zbliżonym do mocca ale boje się zaryzykować A łazienka z Pana zdjęć jest piękna !
  7. Avatar iborkowska
    Fajnie - tak przytulnie, domowo
  8. Avatar greda
    witam ja też mam podobny problem tylko ze u mnie sprawa skończyła się w sądzie ponieważ było zero kontaktu z wykonawcą. Więc nie daj się i walcz o swoje.
  9. Avatar pablomoc
    u mnie też cieknie po kominie, początkowo jako powód podejrzewana był obróbka komina. Obserwacje i gruntowna analiza wykazały woda dostaje się przez kratki wentylacyjne w kominie. Komin jest stystemowy, ocieplony styropianem i otynkowany. Jak deszcz zacina w stronę kratek, woda wcieka za kratkami i cieknie pomiedzy styropianem a scianą komina. Planuję sasylikonować sylikonem dekaskim kratki do okoła co powinno rozwiązać problem, ach te kominy
  10. Avatar slawas86
    zamiast w sobotę to przyjechał dziś. w sobotę bym mu patrzyła na ręce a tak jak jest tylko małżonka w domu to robi jak mu sie podoba... i z tego co słyszę uczelnia silikonem.... szkoda tylko ze wczoraj odkryłem ze od samego początku zapomnieli pay zgrzać do komina, ale ja jestem laik i amator i się mogę nie znać... taaa jasne...
  11. Avatar alusia1974
    Jak czytam te wasze przypadki,to utwierdzam sie tylko w przekonaniu,ze mimo iz idzie nam w tempie wolnym,to robimy sobie dokladnie.Dach polozylismy sami(znaczy maz,tata i tesciu)i przeszedl juz kilka nawalnic,nawet gradobicie i nie ma ani jednego przecieku,ani dachowki nam nie lataly,co sie zdarzylo kolezance,ktorej dach kladli "fachowcy".Okno dachowe wkladalismy sami i tez nic nie cieknie.Wlos sie jezy na glowie jak czytam te wasze przypadki.Tak jak w tytule,jak cos ma byc dobrze zrobione,zrob to sam...
  12. Avatar Klasyka
    Też mam ten problem w łazience gdzie przechodzi komin przez dach wykonawca mówi że to cegła klinkierowa nasiąka wodą. Mimo że ja miałam zamiar kupić cegłę pełną on zapewniał że nie ma takiej potrzeby, że sama czapka wystarczy z pełnej a reszta komina wystaczy z dziurawki a teraz niby nasiąka. Nie wiem ile w tym prawdy. Zobaczymu jak pomalujemy impregnatem do klinkieru, bo tak zalecił zrobić. Ponadto sączy się woda przy oknie połaciowym pierwszym razem jak to oglądał wyciągnął dwie garści liści spod dachówki przy tym oknie i powiedział że w tym wypadku to normalne. Teraz jednak liści nie ma a okno przy ulewach cieknie.
  13. Avatar slawas86
    dziękujemy nam też się bardzo podobają
  14. Avatar hetmanmar
    przepiękne drzwi
  15. Avatar Baar
    Dziękuje za odpowiedz bardzo szkoda że nie ma plytek podlogowych w kolorze mocca. Innych teżnie mozna dobrac bo kolor specyficzny. Pozstaja białe..
  16. Avatar slawas86
    Cytat Napisał Baar
    Mam do Pana kilka pytań. Czy na podłogę wybrali Państwo jasne płytki z tej samej kolekcji? Jeśli tak to jaką wybraliście fugę? Jak sprawdza się tak jasna podłoga w łazience? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    tak wybraliśmy płytki z tej samej kolekcji chyba sorro się nazywają. a co do fugi to będzie koloru fioletowego producent mapei. jak będą się sprawdzały okaże sie za 2-3 miesiące jak sie wprowadzimy
  17. Avatar Baar
    Mam do Pana kilka pytań. Czy na podłogę wybrali Państwo jasne płytki z tej samej kolekcji? Jeśli tak to jaką wybraliście fugę? Jak sprawdza się tak jasna podłoga w łazience? Będę wdzięczna za odpowiedź.
  18. Avatar aksuda
    ale za to ile będzie można później wspominać jak to z ta łazienką było
  19. Avatar slawas86
    tak, ale ile pracy musiałęm z tatą włożyć żeby wyglądało to osobny temat
  20. Avatar aksuda
    na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie
Strona 1 z 4