dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Buro szaro i ponuro.Siedze i czytam o wyższości pustka ceramicznego nad betonem komórkowym i odwrotnie...Na Gwiazdke będzie gotowy mój projekt.Postanowiliśmy niczego w nim nie zmieniać.Bo tak naprawde srodek jest idealny,a sprawy kosmetyczne-na to nie trzeba dodatkowych pozwolen i papierów.Podobało mi sie w biurze ,ze wysłano mi na poczte rzuty i przekroje ,dzieki temu wiem ,że to co normalnie wygląda na małe wcale takie nie jest.
    Droga dojazdowa do działki zmieniła sie w błotną ...
  2. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Dzięki Wam nie wkopałam sie w budowe domu z samymi wadami...A myslałam że taki piekny i przestronny :-? :P Udało się odkrecic zamówienie..ufff .....Do dzis nie sprzedałam jeszcze tamtego projektu domu z bala a juz musiłabym sprzedawać kolejny...
    Dzieki sugestiom i podpowiedziom przyjaciół z forum-----znów mam ochote na ryzyko... :wink: :wink: :wink: w pracowni dom na 5,powstaje nowy projekt.Oliwka.
    http://www.domna5.pl/index.php?opcja...20Herba-Janiak ...
  3. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    736zł.-zapłaciłam za mape do celów projektowych.
    W przyszły czwartek zanosze papierzyska do architekta-do lutego mam miec złożone papiery na pozwolenie-zobaczymy.Juz nie wierze w zadne obietnice.
    Ale może?????
  4. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    No....byłam u siebie.Działka po wyrównaniu i obsadzeniu przez mamusie :-? wrzosami ,tujami ,debami karłowatymi i kwiatami mojej babci ukochanej-wygląda cudnie.
    Wreszcie mapa do celów projektowych jest gotowa.Odbieram ją we wtorek.
    Poznałam wreszcie dokładne wymiary działki 23,90x34.Troszke nieregularna ,ale co tam...A myślałam że jest jakas węższa.Na szczęście potwierdziły sie moje przypuszczenia o tym że za żywopłotem jest jeszcze troche mojej ziemi.I miałam ...
  5. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Oj opuściłam sie w dzienniku.
    Z moimi papierami normalna Polska Nienormalnosc.Nie moge sie doczekać na mape do celów projektowych. :evil: :evil: :evil: Pomiary zrobione ale dopiero za jakies dwa tygonie bedzie mapa.Tak ludzie szaleją,wszyscy sie buduja czy jak???
    W międzyczasie sąsiad mi wyciupał w naszym lesie 8 potężnych dębów i czereśnię. :evil: :evil: :evil: :evil: Na szczęście udało sie go złapać na goracym uczynku i zabespieczyć drzewo.
    Czyli drewno ...
Strona 1 z 11