dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Remiks
    Niestety nie szkło - styropian
  2. Avatar wymarzonydom
    Ooo, szkło piankowe, pierwszy raz widzę ten materiał u kogoś innego niż u nas. Widzę, że mamy dosyć podobny tryb rozumowania . Tak z ciekawości- gdzie kupowaliście? Nas wyszło najtaniej sprowadzenie ze Słowacji.
  3. Avatar wymarzonydom
    Fajny ten piecyk . My zamierzamy też budować z cegły szamotowej oraz tynkowany gliną, ale dopiero na wiosnę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
  4. Avatar pestka56
    Ho, Ho i.... niewiele więcej mogę powiedzieć
  5. Avatar pestka56
    Kiedy będzie gotowy wklej koniecznie w mój inspiracyjny kominkowy wątek. Tylko bardzo proszę duże fotki i w pełnym limicie Czuję, że będzie świetnie wyglądał.
  6. Avatar Remiks
    Kaflarnia Szprotawa cena w okolicach dwudziestu paru zł również za narożne więc taniutko ale jest to kafel tradycyjny więc trzeba go troszkę obrobić.
  7. Avatar U Jaśków
    Kafle są przepiękne! Skąd , jakie, za ile? Więcej info bardzo proszę
  8. Avatar pestka56
    Widziałam takie z desek olchowych. Też bardzo ładne, choć deski nie takie szerokie – 5 czy sześć wchodziło na wysokość płotu.
  9. Avatar Remiks
    Sam, ogrodzenie bardzo tanie. Deska modrzewiowa 32mm nie obrzynana.
  10. Avatar gos1303
    Ale fajnie ogrodzenie, ja tez takie chce !! Sam robiles?
  11. Avatar Remiks
    Już nie ma czego wszystko sie stopiło ale chwilkę było fajnie.
  12. Avatar pestka56
    Ależ Ci zazdroszczę tego śniegu
  13. Avatar Remiks
    Cytat Napisał pestka56
    Masz tam jakąś sondę zainstalowaną?
    Kapiesz informacjami, a ja ciekawa jestem Napisz bardziej szczegółowo
    Przepraszam za kapanie informacjami na temat płyty, ostatnio zajmował mnie piecokominek. Co do pomiaru temperatury płyty to nie jest to nic profesjonalnego, termometr z sądą. Pomiary raczej orientacyjne bo na ok 2cm pod powierzchną płyty ale postaram sie cos zmontowac po przeciwnej stronie czyli od strony ocieplenia wtedy bedzie mozna cos powiedziec o temperaturze calosci.
  14. Avatar pestka56
    Cytat Napisał Remiks
    Przy normalnym ogrzewaniu domu plyta ma swoja temperature, teraz jest to ok 19 stopni wiec trzeba dostarczyc tylko roznice miedzy tym co jest a oczekiwana. Oczywiscie bezwladnosc bedzie ale w tym wypadku to zaleta.

    Masz tam jakąś sondę zainstalowaną?
    Kapiesz informacjami, a ja ciekawa jestem Napisz bardziej szczegółowo
  15. Avatar Remiks
    Przy normalnym ogrzewaniu domu plyta ma swoja temperature, teraz jest to ok 19 stopni wiec trzeba dostarczyc tylko roznice miedzy tym co jest a oczekiwana. Oczywiscie bezwladnosc bedzie ale w tym wypadku to zaleta.
  16. Avatar pestka56
    Ciekawe jaką będziesz mieć bezwładność. Żeby nie wyszło tak, że mrozy miną a płyta dopiero zaczyna dawać efekty.
    Kiedyś czytałam o Legalecie, że trzeba kilka dni wcześniej uruchamiać.
    Updated 23-11-2014 at 20:38 by pestka56
  17. Avatar Remiks
    Ogrzewanie sprawuje sie tak, ze nie mam potrzeby grzac plyta bo sprawe zalatwia kominek, zobaczymy przy mrozach.
  18. Avatar Remiks
    Cytat Napisał pestka56
    Aaaaaaaaaa, piec chlebowy

    Napisz co tylko możesz. Zaczęłam rozważać taki u siebie i boję się, że mnie zabije cenowo.
    To taka wymyslona hybryda polaczenie paleniska kominkowego z piekarnikiem pedzonym dymem i ceramicznym odbiornikiem ciepla.
  19. Avatar gos1303
    Pieknie, podobaja mi sie bale wewnatrz! Kurcze kiedy ja tak bede miec, dzieki za zdjecia!
  20. Avatar pestka56
    Aaaaaaaaaa, piec chlebowy

    Napisz co tylko możesz. Zaczęłam rozważać taki u siebie i boję się, że mnie zabije cenowo.
Strona 1 z 2