dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. 4 marca 2017 roku

    Dawno mnie tu nie było, ale czytam i jestem...
    Oczywiście spoglądam na wpisy i jestem pod wrażeniem emocji przy realiazcji domów.
    Iwenstorzy, jest was moc...


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MmsTempIMG_20200602_122023.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	50,0 KB
ID:	449537

    Pozdrawiam Tomasz
    ...
  2. Ściany szczytowe...

    Nie schodząc z narzędziami ze stryszku, ociepliłem wewnętrzną stronę ściany szczytowej, niektórym wydawało by się to zbędne ale jest to celowe działanie.


    ...
  3. skorupa pur...

    W trakcie jednego wyjazdu służbowego znalazłem doskonałą alternatywę na ocieplanie rur spiro 200m zamiast wełną, dorwałem łupki osłonowe z pur po instalacji powrotnej z dużej ciepłowni zakładowej.
    Akurat trafiłem na skorupy pur wewnątrz 205mm zewnętrzna 325mm ścianka 6cm pióra wpust na krawędziach i czoła.

    ...
  4. Pomocnik dekarza po rynnie...

    Jacek Dekarz znowu na placu budowy zabezpieczył dwa dni na poprawki i wykonanie obróbek blacharskich. Na ganku trzeba było wykonać dodatkowe podgięcia na arkuszach blachy bowiem falowała. Jak by nie patrzeć obróbki i rynny wraz ze spustami zrobione. Całe szczęście bo pogoda robi się coraz mało przyjazna do roboty na zewnątrz.



    ...
  5. Kafle na tarasach...

    Hydroizolacja na pewno wyschła czas zacząć kafelkowanie najpierw zamocowałem listwy okapowe do kafelek na wąski taras od strony południowej, po wymierzeniu kafle „gres niemiecki Berlin Grau 33x33 cm” weszła na szerokości 2 całe i trzecią trzeba było podcięci na około 12 cm, akurat będzie na cokół. Taras południowy 14,2m2 układałem 5 dni a potem następne 8 dni taras wschodni. Najwięcej czasu zeszło na docinanie kafelek.

    ...
Strona 1 z 24