dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na twardym wzgórzu.

Miejsce na ziemi w spokojnym leśnym zakątku.




aktualny stan budowy

http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-wzg%C3%B3rzu

  1. Ściana śniegu...

    Śnieg pada i pada można coś robić.
    W ramach ładowanie akumulatorów tak żeby psycha nie siadła dobra muzyka.

    Pink Floyd - The Wall




    Zawsze jakaś ściana …
    Cdn…

    Pozdrawiam Tomasz
  2. Wzorzec matematyczny pogody...

    Ja cokolwiek planować jak według wzorca matematycznego pogoda ma się pogorszyć i według takich prognoz od 11 do 21 marca ma być nawet -13 mrozu.
    Cokolwiek teraz planując trzeba się uzbroić w cierpliwości i nie robić nerwowych ruchów z laniem betonu. Perspektywa fundamentów oddala się to nieokreślonego terminu…

    Cdn…
    Pozdrawiam Tomasz

    Updated 07-03-2013 at 19:28 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zobaczymy kto pierwszy…

    Tak spogląda że tulipany wychodzą ziemi a ja z kołki wbijam na ławy kierunkowe w ziemie, w dniu jutrzejszym z synem nauka matematyki geometrii stosowanej i fizyka naczyń połączonych w praktyce, wyznaczamy oś ław fundamentowych. Zobaczymy czy nadążę przed hiacyntami.
    Cdn…
    Pozdrawiam Tomasz

  4. Czosnek wschodzi, czas zacząć...

    Wczoraj z małżonką byłem na targach w Łodzi INTER-BUD,
    na gadałem się,
    na pokazywałem,
    na chodziłem, nogi mi wchodziły nie powiem gdzie,
    ale mama nadzieje że było warto. Powoli mam nadzieje że zaczną przychodzić oferty. Okna 4 producentów, dach 2, rekuperacja i wentylacja 2, ogrzewanie 1, zobaczymy co z tego będzie czekamy jak będą przychodzić oferty.
    A dzisiaj zajechaliśmy na działkę i zaczyna wschodzić czosnek czyli czas zacząć budowę czyli ...
  5. Stal na fundamenty…

    W celu postawienia dobrych fundamentów postanowiłem zacząć rozglądać za stalą zbrojeniową, tak samo jak w przypadku betonu, jest sporo dostawców i przy potrzebie 410kg fi 12 i 12kg fi 6 średnio koszt wychodzi około 1450 – 1550zł. Ale z transportem jest problem albo to przy okazji jak będzie jechał to przy okazji przywiezie i nie wiadomo kiedy, albo zapłacić. Kolega jak budował dom dał mi namiar na hurtownie stali gdzie robią od razu całe zbrojenie i gotowe elementy przywożą ...

    Updated 14-07-2013 at 22:23 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 21 z 24