dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Warunki zabudowy w 5 miesięcy...

    Szczęśliwi posiadacze wymarzonej działeczki udaliśmy się do projektanta gdzie założenia projektowe domy były już przemyślane. Projektant skompletował dokumenty do wniosku o wydanie warunków zabudowy, mapki, dokumenty z energetyki możliwości dostawy elektryki, warunki techniczne wodociągów i tu zabawna sprawa: 927m rura 110mm i dwa ujęcia dla straży pożarnej oczywiście trzeba sobie zafundować i gminie, zabawne takim filantropem nie jestem. I tu padło na wykonanie studni głębinowej ...

    Updated 14-07-2013 at 22:04 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Podział ziemi…..

    Gospodarz zadzwonił prawie po roku z pytaniem czy jesteśmy zainteresowania tą działką (w myślach zadałem sobie pytanie czy chce to?). Boże wreszcie jakaś decyzja, spokojnie odpowiedziałem Tak ale zainteresowani jesteśmy 15 arami. Po krótkiej rozmowie zaproponowałem spotkanie w celu dogadania szczegółów w sprawie podziału owej ziemi tym bardziej że można wykroić tyle ile chcemy.
    Po rozmowie z gospodarzem uzgodniliśmy że wspólny mianownik: 15000m2 i 2działka ...

    Updated 12-01-2013 at 13:39 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. W między czasie…

    W oczekiwaniu na zakończenie podziału ziemi sprawdzamy jakie jest lokalizację działki w którym monecie jest zachodzi słońce i w zenicie, i okazało iż działka jest położona +20 stopni północno wschodnim czyli słońce pada w równolegle do szerokości działki o godzinie 14.

    Wizyta o godzinie 18.15 dnia 17.10.2010r.
    ...
  4. Sam początek....

    Chęć posiadania władnego kawałka ziemi zdominowało naszą chęć posiadania małej działki z domkiem. Po trzech miastach i pięciu przeprowadzkach zmęczony jest człowiek zwłaszcza że dziecko jest już duże i poradzi sobie z dojazdami do szkoły.
    Duchota mieszkania w 50-ciu metrach mieszkania dała się we znaki tym bardziej iż z żonką uwielbiamy przestrzeń i w 2010 roku zaczęliśmy się rozglądacie za działka. Po nie zliczonej liczbie ogłoszeń, oglądanych działek i ...

    Updated 10-01-2013 at 18:33 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 24 z 24