dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar mtal
    Mamy podbitkę pcv w kolorze orzecha, to nie drewno. Jak faktycznie się zużyje, a raczej nie prędko, panele bardzo szybko się wymienia. Niczego nie musimy konserwować
  2. Avatar klinik
    Grunt, że jest do przodu!

    Jaką przewidujesz podbitkę? Drewnianą czy na OSB i na to tynk?

    Mam podobną bryłę budynku i się głowię co z robić z podbitką na takiej wysokości. Potem, żeby cokolwiek z nią zrobić, zakonserwować będę musiał postawić rusztowanie, a słabo to widzę po urządzeniu się także zewnętrznym. U siebie do okapu mam około 7-8 metrów. Widzę, że już macie podbitkę i jak planujecie ją konserwować potem na takiej wysokości?
  3. Avatar mtal
    antracyt, barwiona w masie
    klinkier będzie tylko do górnych krawędzi okien na parterze
  4. Avatar jossi
    Ładna dachówka, kolor czarny czy antracytowy? No i ten klinkier ) będzie na całym domu?
  5. Avatar mtal
    Jeszcze tylko dodam, że drzwi zewnętrzne będą bez świetlika.
  6. Avatar mtal
    Dokładnie ten model również nas interesuje. Okna wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Wydaje mi się, że są solidne. Dotarłam do wątku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-obs%C5%82uga
    Po dokładniejszym zapoznaniu się z lekturą stwierdzam, że niestety na forach gdzie dokonuje się opinii danego produktu pojawia się mnóstwo osób, które niestety nie są bezstronne. Mało tam faktycznych użytkowników produktu a cała masa "ekspertów", czyt. sympatyków jakiejś konkretnej firmy. I tak co post pojawia się "to jest do bani ja ci zrobię lepsze"... Druga rzecz. Wątek zaśmiecany jest rozwałkowaniem jednej sprawy, no, może dwóch co powinno być załatwione w zupełnie innym poście. Ten miał służyć ocenie okien oknoplast. Chyba Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że niezależnie jakie okna kupimy, sukces tkwi w ich montażu. Kiepskich montażystów, niezależnie od marki okna, jest cała masa. Lepiej byłoby ocenić produkt oraz firmę dokonującą ich montażu. Byłoby jeszcze lepiej by ktoś podzielił posty na województwa. Boże o ile łatwiej człowiek mógłby poruszać się na tym forum! Straciłby o wiele mniej czasu na siedzenie przy kompie i dowiedziałby się tego czego szukał, czyli czy okna są dobre i jakich montażystów w okolicy unikać... Straciłam pół dnia na przeglądanie jak się różni obrzucają błotem. Efekt - jutro jadę do przedstawiciela oknoplast i zamawiam okna.
  7. Avatar M_A_R_T_A
    czemu niekoniecznie? my mamy właśnie akna z Oknoplastu i uważam, że to był najlepszy wybór. Montowane ok 2 tygodnie temu. Jakość produktu jak i sam montaż bez zarzutu. aha, model Thermic 90, chociaż zobaczymy jak to będzie. a czemu masz wątpliwości?
  8. Avatar Mona7
    No to czekamy na kolejne posty. Ważne żeby mieć dobrych fachowców czasami potrafią wychwycić błędy lub głupotę w projekcie i fajnie ją zmienić
  9. Avatar Mona7
    Powodzenia i czekamy na jakieś rzuty strasznie jestem ciekawa co budujecie