dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar antoni1967
    Ja kupowałem całe oświetlenie w jednym sklepie, ale najbardziej przypadły mi do gustu te lampy - lampy maxlight. Dają naprawdę fajne, mocne światło, a jaki mają oryginalny design!
    Updated 26-02-2016 at 09:49 by antoni1967
  2. Avatar ulisses_czwa
    .
  3. Avatar Robert_M*
    Mozaika bardzo ładna mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować:) A teraz większość mozaik jest produkowana w Chinach także standard:)
  4. Avatar Jardel
    czym konkretnie różnią się krzesła PP od ABS (wygoda, twardość, elastyczność, kształt, struktura, etc)?
  5. Avatar Jardel
    .
  6. Avatar Stokosia
    Witam!
    Bardzo proszę o kontakt na priv ([email protected]). Sprawa dotyczy firmy nr.1.
    Pozdrawiam
    stokosia
  7. Avatar Stokosia
    Witam!
    Bardzo proszę o kontakt na priv ([email protected]). Sprawa dotyczy firmy nr.1.
    Pozdrawiam
    stokosia
  8. Avatar kristof_
    na ta chwile nie, ( firma jest w stanie upadlosci) ...zaden serwis nie przyjmie tobie zgloszenia... chyba ze odplatnie ale z tego co wiem to jest problem z czesciami nawet do DeDietrich ( nalezy do grupy Fagor)
  9. Avatar jossi
    no to ciekawe co piszesz, czyli gwarancja którą mam na 5 lat będzie nieważna?
  10. Avatar silencio
    też mamy takie, ale białe
  11. Avatar kristof_
    niestety ale Gwarancje 5 letniaj juz jest nieaktulana... fagor/mastercook ogłosił upadlosc...wszystkie zobowiazania spadaja teraz na sprzedawce ale tylko 2 lata...
  12. Avatar jossi
    haha ) to później wrzuć swoje zdjęcia
  13. Avatar alusia1974
    Fajnie ze wrzucacie zdjecia,bedzie z czego zgapiac
  14. Avatar jossi
    haha dzięki ) maleństwo na prawdę jest słoooodkiee. Stół się zmienił. Bo fornir się odkleił z boku i zrobili nam inny jaśniejszy z blatem z litego drewna. Fotki umieszcze za tydzień bo teraz mam go rozłożonego na 260cm-impreza się szykuje
  15. Avatar Ania "Hexe"
    też mamy taki czarny prostokąt tylko my mamy go w poprzek i stary telewizor, który wygląda na nim jak duży monitor..ha..ha.. Bardzo ładnie!
  16. Avatar Ania "Hexe"
    Hi Jossi, dawno Cię nie było, bardzo fajna ta jadalnia, a jeszcze bardziej to słodziutkie maleństwo!!!
  17. Avatar jossi
    Dzięki. Oczywiście stojaki pod kolumny 10 letnie - tymczasowe Musimy znaleźć takie do zawieszenia kolumny na ścianie.
  18. Avatar Klasyka
    Bardzo fajnie wszystko wyszło też chcemy coś w tym guście zrobić niedość że ładnie wygląda to pozwoli na ukrycie szpecących okablowań bez konieczności wpuszczania w ścianę rury na kable (taki zamysł mieliśmy pierwotnie)
  19. Avatar aniak30
    super
  20. Avatar luntrusk
    Piękny domek. Ta elewacja - urzeka. Mam pytanie do Ciebie Jossi: jaki strop masz w swoim projekcie? Ja jestem na etapie wybierania stropu, czytam o rodzajach stropu, o tym który jest najlepszy - za rozsądną cenę oczywiście - i nie wiem, który wybrać. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Strona 1 z 16