dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    wiesz ja niestety jak w tauronie jest nie wiem ja mam vatenfala i oni mi dali po prostu formularz który wypełniałąm dane dzialki nasze dane itp i do tego dołączałam mapkę z działką
  2. Avatar macha20
    A macie jakieś wzór jak to wypełnić
  3. Avatar Mona7
    A ja najpierw miałąm warunki były potrzebne do PnB a potem umowę
  4. Avatar motylek0503
    ja od razu podpisywałam umowe ale wszędzie jest inaczej
  5. Avatar Mona7
    Dokładnie warunki trzeba jak najszybciej załatwić. Ja też lecę na sąsiada prądzie ja mam mieć dopiero w wakacje albo i później.
  6. Avatar Kinga I Dawid
    PS Jak zamiezasz sie w niedalekiej przyszłosci budowac to najlepiej juz składaj ten wniosek. Prad podłanczali mi prawie rok a dom postawiłem na prądzie od sasiada.
  7. Avatar Kinga I Dawid
    Musisz złożyć wniosek o warunki przyłączenia do sieci tam bedzie wszystko napisane.
    A pozatym u mnie tez był taki punkt i sami postawili słupy tez Tauron.
    Pozdrawiam
  8. Avatar macha20
    nie nie mam pewnie jak złożę ten drugi wniosek to może się określą pożyjemy zobaczymy
  9. Avatar Mona7
    Z tego co wiem to przyłącza oni budują przynajmniej w vattenfallu. A masz w umowie termin do kiedy Cię podłączą???
  10. Avatar macha20
    koszty pewnie będą duże ale myślę o płytkach imitujących kamień a na wyspę cegły już mam z odzysku później będę myśleć na razie mogę żyć marzeniem
  11. Avatar Radosław Krasowski
    Mi też bardzo się podobają, ale koszt zrobienia tego z kamienia musi być astronomiczny...
  12. Avatar Mona7
    Bardzo fajne, takie klimatyczne
  13. Avatar macha20
    Dzięki za wpisy, działka rolna pastwiska do okoła

    Nie wiem ja jestem za badaniami mąż nie bardzo aczkolwiek po przeczytaniu Waszych odpowiedzi jest bardziej skłonny
  14. Avatar macha20
    No sorki
  15. Avatar hajmal
    prawda jest taka że w większości nie są robione badanie geologiczne, jeśli projektant i Starostwo tego nie wymaga to ... ale jeśli w okolicy są tereny podmokłe, strome wzgórza lub przebiegały łąki i pastwiska, sąsiedzi mają popękane domy, tereny osuwiskowe, to można ale o to będzie prosił projektant. Zobacz jakie fundamenty mają sąsiedzi czy mają płytę czy ławy, jak długo te domy stoją.
    Zawsze możesz jeszcze zrobić tak ze nie zrobisz tych badań geologicznych i jeśli nie będzie się podobał grunt kierownikowi budowy bo będzie za słaby to on zdecyduje o wykonaniu mocniejszych fundamentów niż pierwotnie były w projekcie. A sprawę załatwia się wpisem do dziennika i rysunkiem zamiennym.

    ps. Zawsze można zlecać i płacić i napędzać koniunkturę
  16. Avatar motylek0503
    jestem na podobnym etapie jak ty gdy byłam u projektanta i mi stwierdzim że muszę mieć koncepcję do instalacji to nie wiedziałam co mam mu powiedzieć
  17. Avatar motylek0503
    ja też ich nie widzę
  18. Avatar Mona7
    No chyba jednak nie załączyłeś przynajmniej ja ich nie widzę
  19. Avatar macha20
    Jasne że geolog zawsze mi się mylą Geodetę to już mamy i czekamy na mapki
  20. Avatar eliop
    Obowiazkowo ! W skali budowy nie jest to wielki wydatek a unikniecie niespodzianek.

    www.salsadom.pl
Strona 1 z 2