dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Szkieletoradi
    Ze zdjęcia trudno dojrzeć ale otwór chyba nie ma więcej jak 3,5 metra szerokości więc odpowiem ci na przykładzie mojego garażu gdzie mam taką samą belkę (otwór 4,5 metra) - belka wisi a u ciebie będzie podparta konstrukcja okna. Ponadto belki są zbrojone a ze zdjęcia wynika że zbrojenie zostało prawidłowo oblane betonem, więc nie denerwuj się wszystko jest ok.
    PS
    U mnie w garażu od 8 lat nic się nie stało - tak samo będzie u ciebie, bardziej bym zwróciuł uwagę na ocieplenie tej belki bo zagrożenia zawaleniem nie ma żadnego. Pozdrawiam
  2. Avatar ostrowscy
    To projekt indywidualny. Projektował arch. Daniel Babiński (z Krakowa). W razie czego mogę podać kontakt.
  3. Avatar ditomasso
    Wygląda imponująco! Jaki to projekt?
  4. Avatar ostrowscy
    Witam

    Argumenty są dwa:
    1) poddasze pod betonowym stropem nie przegrzewa się w lecie
    2) strop jest dużo solidniejszy i byle wichura nie zabierze sufitu

    Pozdrawiam,
    Marcin
  5. Avatar dziub
    witam,

    Z ciekawości, można siedzieć jakie są argumenty za betonowym stropem nad poddasze?
  6. Avatar ostrowscy
    Cytat Napisał Kamil_Idaredy
    witaj,
    a mógłbyś zrobić jeszcze z 1-2 zdjęcia tego domu obok ? Wygląda na ciekawą bryłę, ale za wiele nie widać na tych zdjęciach
    Faktycznie dom wizualnie jest super.
    Tu jest ten projekt:
    http://www.podczaszy-pa.com/architek...w-krakowie-01/
    Zdjęcia mogę wysłać mailem.
    Pozdrawiam.
  7. Avatar Kamil_Idaredy
    witaj,
    a mógłbyś zrobić jeszcze z 1-2 zdjęcia tego domu obok ? Wygląda na ciekawą bryłę, ale za wiele nie widać na tych zdjęciach
  8. Avatar piotrek0m
    Też dawałem "chudy" beton jako podkład stabilizujący dno ławy. Był to mój wymóg, bo wykonawcy to najchętniej laliby prosto w glinę.

    Pozdrawiam!
  9. Avatar aksuda
    witamy
  10. Avatar Istana
    gratulacje i życzę szybkich postępów w budowie!