dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. koszty ogrzewania..

    ..i nie tylko bo bądź co bąź, ale mamy wszystko na prąd - w zasadzie oprócz śmieci i wody - całe 120 zł 2 x w roku..da się przeżyć).. Najbardziej emocjonującym nas rachunkiem jest wspomniana energia elektryczna. I mamy, rozliczenie za drugi okres grzewczy średnia wychodzi 305 zł. Podsumowując poniesione koszta, koszt pompy, położenie hydrauliki, docieplenie budynku, okien, ba! woboru materiałów, od podstaw od cegieł..wszystkie musiały spełaniać nasze wyśrubowane kryteria cobyśmy w późniejszym ...
  2. wiatrołap

    Wcześniej niepublikowane zdjęcia naszego wiatrołapu. Szafy nie zmieniłabym, położenia lustra owszem, sama nie wiem czemu tak posłuchałąm męża..Jak nigdy i od razu pożałowałam.. Kolor ścian - trzeba było posłuchać mamy..


    ...
  3. narożnik

    Po świętach BN wybraliśmy się w przechadzkę po sklepach meblowych, z zamiarem zakupu Młodemu nowege łóżka. Poprzednie ma co prawda dopiero (?) 2 lata, ale zaczął razić mnie brak możliwości schowania pościeli. Upatrzyłam wcześniej w necie młodzieżowe meble firmy VOX i stwierdziłam, że teraz, natychmaist musimy je zobaczyć na żywo. Zatem, zaruteńko po świętach wybraliśmy się, aby je obejrzeć i co tu dużo pisać zamiast z łóżkiem do pokoju dziecięcego, wróciliśmy ...
  4. kuchnia cz. II





    Najczęściej w kuchni panuje radosny rozgardiasz i akurat to nam najzupełniej nie przeszkadza. Mam nadzieję, że odwiedzającym na gościom też Looz i swoboda, nie zmieniłabym tego rozkładu - tego akurat nie

    ...
  5. kuchnia

    Po niemal roku mieszkania, mogliśmy wreszcie przenieść się z naszej prowizorycznej kuchni do właściwej...





    ...
Strona 1 z 18