dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik agikz

    Nie podoba mi się jakość zdjęć z Empikfoto :-? czy ktoś mógłby mnie nauczyć korzystać z innego serwera? Bo jakoś mi nie idzie...
    Nasza kałuża:

    wygląda tak, mimo że codziennie służby miejskie przyjeżdżają beczkowozem i wysysają z niej wodę :lol: :lol: :lol: Ale i tak obawiałam się, że przy tej ilości śniegu będzie gorzej. No, nie da się wysiąść z samochodu bez kaloszy... ...
  2. Dziennik agikz

    Nikt nie mówi, że ładna, ale co tam, nam się i tak podoba :D

    wiem, że różowy abażur nocnej lampki nie pasuje, jest do wymiany... :roll:





    a tak w ogóle, to na początku lampa ...
  3. Dziennik agikz

    Już biegnę, żeby się pochwalić 8) 8) :D









    na ostatnim zdjęciu w kąciku ...
  4. Dziennik agikz

    Ten śnieg dzisiaj to jakieś nieporozumienie :-? Wczoraj już widziałam plamy trawy na trawniku a dziś znów kilkanaście centymetrów śniegu :(
    Aha, dzwonił pan od reklamowanej przesyłki i kryształki oraz żarówki przyślą. To miło, że reakcja na reklamację jest natychmiastowa.
    Natomiast kurier Siódemki wpisał do systemu nieudaną próbę doręczenia paczki z nocnymi lampkami :evil: Tylko nie dopisał, że była nieudana, bo się pewnie wystraszył gigantycznych ...
  5. Dziennik agikz

    Wczoraj o 7 rano zadzownił kurier, że jedzie z lampą. Nie, żebym spała o tej porze, szykowałam się do wyjścia, ale niezbyt przytomnie :oops: Umówiłam się z nim, że osobiście odbiorę sobie paczkę po południu w Głuchowie, bo zamówiłam lampę za pobraniem. I dzisiaj po pracy radośnie, że będzie lampa, pojechałam do punktu odbioru przesyłek. Po 15 minutach poszukiwania paczki w systemie zaczęła mi kiełkować myśl, że coś jednak nie tak. Z jakiej firmy był ten kurier?? ...
Strona 3 z 93