dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar sidus_21
    Jak miło, że widzę kogoś kto buduje mój domek. U nas Już stan surowy otwarty. Teraz czekamy na okna i ruszamy z instalacjami
  2. Avatar kravat
    Cytat Napisał Nani
    Fajny projekt, prosty i tani w budowie.

    Pozdrawiam

    P.S. A okolica? Piękna, ta sielanka to pozór czy rzeczywistość?
    Jak to w życiu, nigdy nie ma idealnie wiec i u nas tak nie jest. Wjazd mamy wąski, a o drugiej sprawie nie będę tu pisał bo w necie nikt nie jest anonimowy ;-]
    Co do plusów to działka jest w drugiej linii zabudowy, więc cisza i spokój. Widok z salonu i tarasu będzie na pola uprawne [kukurydza i rzepak], a z kuchni na drogę i gniazdo bocianów [które zresztą widać na zdjęciu z działką].
  3. Avatar kravat
    Cytat Napisał śmig_śmigalska
    Piękna miejscówka tzn. działeczka. Uwielbiam parterówki Nie musze dodawać, że projekt mi sie podoba. Będę podczytywała o Waszych postępach budowlanych. Życzę powodzenia.
    Ś-ś
    PS, Dzienniki budowy- dzień po dniu sa w innych rejonach forum, czy to tam będzie prowadzony dziennik? Jeśli tak, proszę o podlinkowanie.
    link
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k%C4%99-100-m2
  4. Avatar syla135
    bardzo fajny projekt
    powodzenia
  5. Avatar Nani
    Fajny projekt, prosty i tani w budowie.

    Pozdrawiam

    P.S. A okolica? Piękna, ta sielanka to pozór czy rzeczywistość?
  6. Avatar śmig_śmigalska
    Piękna miejscówka tzn. działeczka. Uwielbiam parterówki Nie musze dodawać, że projekt mi sie podoba. Będę podczytywała o Waszych postępach budowlanych. Życzę powodzenia.
    Ś-ś
    PS, Dzienniki budowy- dzień po dniu sa w innych rejonach forum, czy to tam będzie prowadzony dziennik? Jeśli tak, proszę o podlinkowanie.