dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Tomaszs131
    Poszło na Priv.
    Pozdrawiam
  2. Avatar karster
    Masz może numer do kolegi z miasta Rydzyka? Do mnir, niedaleko ciechocinka mialby blisko chetnie pogadam sobie o PC, może mi coś nawet zaproponuje, zamontuje

    Pozdrawiam
    Karol
  3. Avatar Tomaszs131
    Hej,

    Jest to 400 litrowy zbiornik z kwasówki firmy P.H.U.W CHełchowski.
  4. Avatar gumacz100
    Witam. Co to za model zasobnika cwu?
  5. Avatar Tomaszs131
    Ciężko powiedzieć, nie wiem jakie "bebechy" konkurencja montuje.
    Na ich stronie nie ma żadnej wzmianki o podzespołach.
    Według mnie niepodważalnym plusem pompy wihajstra jest pewność iż złożona jest z markowych podzespołów. Żadnej chińszczyzny w niej nie znajdziesz. Po za tym kolega Piotr składa ją na miejscu, więc jesteś naocznym świadkiem jak powstaje i wszystkiego co w niej się znajduje.
    Kolejnym plusem są markowe, elektroniczne pompki obiegowe firmy Wilo- w cenie.
    Updated 01-07-2017 at 10:28 by Tomaszs131
  6. Avatar Greg_81
    Witaj Tomaszu, czym różni się Pc składana przez wihajster od tej którą można kupić od Hct (producent)?
    Temat podłączenia jest oczywisty.
  7. Avatar Tomaszs131
    Witam Skontaktuj się z forumowym wihajster, na pewno dojdziecie do porozumienia. Pozdrawiam Tomek
  8. Avatar karster
    Witam

    Mogę prosić o namiary na forumowego Piotra z Torunia od PC? Tak się składa, że jestem wstępnie mocno zainteresowany PC a przy okazji do miasta rydzyka mam 13 minut zwinnej jazdy lub jak kto woli ok 20km

    Jestem na etapie oczekiwania na pogodę by wylać chudziaka - nie wiem czy nie powinienem przypadkiem przygotować już jakiś przepustów dla PC ale to chyba nie musi iść aż pod ławą... Z drugiej strony było by fajnie już nic więcej nie kuć w fundamentach bo to nic fajnego.

    Pozdrawiam
    Karol
  9. Avatar Tomaszs131
    Witam
    Proszę się skontaktować z firmą P.P.H.U. Artex z Chełma.
  10. Avatar Tomaszs131
    Tak ale to bylo pare lat temu, nie ma co porownywac do tegorocznej zimy
  11. Avatar U Jaśków
    za miesiąc 325 kWh? wow! u nas strzeliło przeszło 800 kWh, ale pewnie inne ustawienia, inne wszystko! Pozdrawiam!
  12. Avatar Tomaszs131
    sama pompa z montazem 20k. Dotego nalezy doliczyc koszt zbiornika CWU i odwierty.
    Gdybym mial jeszcze raz instalowac pompe skoncentrowalbym sie na poziomym wymienniku ciepla. O wiele tanszy.
  13. Avatar kileksy
    wszystko wygląda proff. ile kosztowała cię instalacja PC?
  14. Avatar Tomaszs131
    Żarówki 4 W GU10 firmy Osram. Barwa biała zimna.
    Jak dla mnie moc w zupełności wystarczająca.
    Pozdrawiam.
  15. Avatar jaworekdoktorek
    To na pewno jest tylko 4W - wygląda na większe....
  16. Avatar jaworekdoktorek
    Bardzo ładnie to wygląda...
  17. Avatar jaworekdoktorek
    Mozna wiedziec ile orientacyjnie kosztował Cie do do deweloperki (albo ile szacujesz że będzie)?
  18. Avatar jaworekdoktorek
    Jak żyć... 15k psu w błoto.... Współczuje.
  19. Avatar Tomaszs131
    W salonie rozstaw pętli jest co 15 cm. Zbiornik jest 400 litrowy, są 2 drabinki i jeden grzejnik płytowy w garażu. Grzejników nie zdążyłem jeszcze przetestować. Przepraszam, że z komentarzem się nie spieszyłem. Niestety powiadomienia o Twoim komentarzu jak i innych forumowiczów do mnie nie docierają.
    Sprawę zgłosiłem gdzie trzeba, z problemem pozostawiony zostałem sam sobie.
    Updated 05-02-2017 at 15:42 by Tomaszs131
  20. Avatar Tomaszs131
    Niestety nie mogę Pani pomóc . Pierwsza ekipa pod koniec prac okradła mnie a druga nakładała tylko tynk. Więc o tej ostatniej zbyt wiele powiedzieć nie mogę.
    Updated 09-11-2015 at 16:04 by Tomaszs131
Strona 1 z 4