dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomaszs131

  1. Instalacje czas zaczac...

    Po przerwie świątecznej na budowie wrzeszczcie zaczęło się coś dziać. Czas na instalacje w naszym domu.
    16.01.2014
    Zaczęliśmy od elektryki. Pan Sławek z ekipa pracowali ciężko przez trzy tygodnie.
    Większość kabli została położona w peszlach w wybruzdowanych kanałach ściany.




    Przezornie przed bruzdowaniem ekipa zabezpieczyła folią wszystkie okna i balkony w budynku. Sam o tym zapomniałem ...

    Updated 30-11-2018 at 13:01 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela ii, instalacje, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  2. Ssz

    Parę tygodni po wstawieniu okien, przyjechał przedstawiciel Illbrucka by sprawdzić efekt końcowy montażu MOWO.
    Okazało się, że będą konieczne poprawki. Taśmy Trio w niektórych miejscach zostały za krótko przycięte i niezbędne będzie uszczelnienie prześwitów. Zapewniony zostałem iż ekipa Pana Jarka przyjedzie na wiosnę i dokona poprawek. Mam nadzieje, że tak właśnie będzie. Pan Rafał polecił mi zabezpieczyć folią profile MOWO przed deszczem i śniegiem.
    Jak zwykle mogłem liczyć na teścia, ...

    Updated 30-11-2018 at 13:02 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela ii, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  3. MOWO i montaż okien, oraz nieuczciwy montażysta.....

    Po zakończeniu prac murarskich zdecydowałem zając się zabezpieczeniem budynku.
    Teść własnoręcznie zbił i zamontował drzwi wejściowych oraz bramę do garażu .
    Po długim oczekiwaniu i negocjacjach z firma montażową (Jar-eko) wreszcie ustalony został dzień montażu (18.11.) i dostawy okien (19.11.)
    W noc poprzedzająca przyjazd ekipy, złodzieje włamali się do mojego blaszaka i ukradli narzędzia. Kilka miesięcy wcześniej byli z „wizyta” u sąsiada ...

    Updated 30-11-2018 at 13:04 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, hekaplast, lubelskie, mowo, shuco Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba , Aridel II lustrzane odbicie.
  4. Do SSZ juz nie daleko...

    Do pokrycia dachu zabrakło 50 dachówek, tak na wszelki wypadek postanowiłem zamówić 30 sztuk więcej.

    Morze kiedyś w przyszłości będą potrzebne, oby nie.
    01.10.
    Dekarze przeszli na inna budowę. Pozostaje mi tylko czekać na jakieś większe zamówienie dachówek dla producenta i wtedy złożyć swoje.




    Po wyschnięci law, murarz zabrał się za okładanie ...

    Updated 30-11-2018 at 13:05 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  5. Dachowka

    23.09.
    Poniedziałek okazał się dniem straconym, warunki atmosferyczne skutecznie utrudniły jakiekolwiek prace na budowie.
    Następnego dnia pogoda była łaskawsza i można było dokończyć obróbkę blacharska oraz zając się wykopaniem rowów pod lawy na murki rozporowe.
    W łazience na poddaszu, po stronie wschodniej budynku zamontowane zostało jedyne w budynku okno połaciowe.


    ...

    Updated 30-11-2018 at 13:08 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie, dachówka ceramiczna, meyer- holsen Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
Strona 4 z 17