dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar agnieszka 32
    czy może dać Pani jeszcze jedno zdjęcie w świetle dziennym i z oświetleniem - bo boję się że są za ciemne a bardzo mi się podobają bo właśnie wchodzącą w beż/popiel.
    A fuga jaki kolor?
    dziękuję i pozdrawiam
  2. Avatar ella&co
    Płytki ok, nie robią się żadne mazy, nie zostają plamy i co najwazniejsze: nie trzeba myć codziennie W przeciwieństwie do białych gresów, które mamy na podłodze w łazience. A mało brakowało i miałabym ja na całym dole...
    Nie zmienia to faktu, że biała podłoga podoba mi się baaaaaardzo.
    Wracając do Cerradu, to wiem, że teraz produkują rektyfikowane o wymiarach 120x20. Nie widziałam jeszcze na żywo, ale myślę o użyciu takich na elewacji, ale to w przyszłości.
  3. Avatar SandraR
    Jak płytki z Cerradu sprawdzają się w codziennym użytkowaniu/myciu? Ma Pani z nimi jakiś problem?

    od kilku miesięcy myślę o płytkach i ciągle powracam do Setim Mist, chyba jednak się zdecyduję, bo to już czas
  4. Avatar aksuda
    Elu jak już się zamieszka to postępy jakoś zwalniają a nas ogarnia codzienność mam to samo my już wychodzimy na dwór kolejną część terenu wyrównaliśmy ale jeszcze dużo pracy przed nami
    trzymam kciuki za Wasze postępu
  5. Avatar wacoj
    W rzeczywistości wyglądają inaczej niż na zdjęciach.... https://www.praktiker.pl/produkt,509...fKey=Xo9EgHa8p twoje zdjęcia bardziej wyglądają jak Nugat https://www.praktiker.pl/produkt,509...cm_cerrad.html .... ale jest tutaj przykład że zdjęcia znacząco odbiegają od rzeczywistości więc proponuję je zobaczyć osobiście przed zakupem Widziałem już kilka zdjęć Setim Mist i prawie każde z innym światłem inaczej wyglądały...
  6. Avatar Nani
    Cytat Napisał ella&co
    6metrowy komin w środku, czy na zewnątrz?
    Fugowania można uniknąć kładąc od razu więcej zaprawy i "wciskając" cegły, po czym wyrównując fugę palcem. Dowiedzieliśmy się jednak o tym za późno

    Ela 6m w domu w środku...bo mam wyyyyyysoki salon, pozbawiłam go sufitu i mam wymarzoną wyczekiwaną antresolę, zapraszam do obejrzenia galerii http://forum.muratordom.pl/blog.php?...arty-i-Marcina
  7. Avatar Nani
    Cytat Napisał jarecki1106
    A ja myślałam, ze to tylko ja mam problem w domu z chronicznym zaleganiem kluczy, komórek, śrubokrętów itp. w miejscach gdzie nie powinny leżeć. Wszystkie reprezentacyjne powierzchnie płaskie są zaadaptowane w szczególności przez męża na szpargały tz. "zaraz je dam na miejsce, jak będę szedł w tym kierunku"
    Tak...jak będę szedł...i nigdy nie dochodzi...ehhh Ci faceci
  8. Avatar jarecki1106
    A ja myślałam, ze to tylko ja mam problem w domu z chronicznym zaleganiem kluczy, komórek, śrubokrętów itp. w miejscach gdzie nie powinny leżeć. Wszystkie reprezentacyjne powierzchnie płaskie są zaadaptowane w szczególności przez męża na szpargały tz. "zaraz je dam na miejsce, jak będę szedł w tym kierunku"
  9. Avatar ella&co
    6metrowy komin w środku, czy na zewnątrz?
    Fugowania można uniknąć kładąc od razu więcej zaprawy i "wciskając" cegły, po czym wyrównując fugę palcem. Dowiedzieliśmy się jednak o tym za późno
  10. Avatar ella&co
    Drzwi dębowe firmy Agmar. W Jastrzębiu koło Szydłowca robią tez fajne drzwi, o ile pamiętam firma nazywa się Wiatrak. Z tym, że to samo wycenili nam około 1000 zł więcej. Natomiast stolarz spod Kielc powiedział, że takie drzwi zrobiłby o 1000 mniej, ale mówił to w momencie, kiedy nasze drzwi były zamontowane, więc nie wiem, czy nas nie podpuszczał
    Okna 3 szybowe, ramy 6 komorowe.
    Dziękujemy za pozdrowienia. Ale że Garnki? Scyzoryki, to słyszałam...
    U nas 5 km i już mazowieckie, więc to może dlatego?
  11. Avatar aksuda
    super , gratuluje
    my mieszkamy od lipca ale nie mam czasu uzupełnić dziennika
  12. Avatar Nani
    jak się przedstawiają cenowo takie parapety? bo są piękne, ja też o takich marzę
  13. Avatar Nani
    Okno, jaki ma wymiar? tzn. chodzi mi o szerokość
  14. Avatar Nani
    Bardzo ładne te kafelki, jaka to firma? i zlew też ładny i szafka i w ogóle bardzo mi się podoba
  15. Avatar Nani
    Fajny pomysł z tym jak to się mówi - podstopniami? Właśnie już widziałam nie raz, że ludzie montują tam kafle białe albo właśnie lacobel, bardzo dobry pomysł.
  16. Avatar Nani
    Nie no extra ten kominek, ta cegła robi swoje, a jak jeszcze się osmoli przypadkiem, to już w ogóle będzie efekt wow
  17. Avatar Nani
    No właśnie z tymi słupami, to już tak jest, w projekcie niby mowy o nich nie ma, a tu nagle przy stawianiu konstrukcji dachu wychodzi. U nas też jest jeden, ale ja oczywiście już go jakoś sprytnie wykorzystam, przynajmniej się postaram.
  18. Avatar Nani
    Jakie macie ładne drzwi wejściowe, proszę o firmę, okna też ładne 2 czy 3 szyby jaka firma? Ja właśnie przed wyborem z szanownym mężem stoję i nie wiemy co wybrać. Warchoły pozdrawiają Garnków - znaczy się czytaj Mazowieckie pozdrawia Świętokrzyskie
  19. Avatar Nani
    Dobrze, że piszesz o fugowaniu, nie byłam świadoma tego i już wyleczyłam się z cegły, która miała zdobić nasz komin wysokości 6m, o masakra, ale bym się nabluzgała przy tej żmudnej robocie. Ale fakt faktem, że wygląda, to fajnie.
  20. Avatar ditomasso
    Twoje uwagi są bardzo cenne... Chyba zrobię ze strychu bawialnię, tylko przy włazie by się zjeżdżalnia przydała
    Co do rozkładania pierdółek - niestety, też mamy taką przywarę i bardzo bym chciała, żeby ten półwysep nigdy w nie nie obrósł... Ale cóż, w każdym koszyczku czy misce robi się pełno...
    Miłego mieszkania!
Strona 1 z 14