dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Ged'a


    PONIEDZIAŁEK
    WTOREK
    ŚRODA
    CZWARTEK

    Mozolne zarabianie kaski ...Jak do tej pory wszystko zgodnie z planem.

    PIĄTEK
    Trzeba było odreagować więc coś na budowie się działo. Jeden worek kleju wylądował na elewacji. Bardzo powoli ...
  2. Dziennik Ged'a

    WTOREK
    ŚRODA
    CZWARTEK
    PIĄTEK

    Praktycznie zero prac budowlanych - no ... może odrobina styropianu pod drzwiami z pracowni na ogród i troszkę szlifowania elewacji. Tak będzie do marca.
  3. Dziennik Ged'a

    PONIEDZIAŁEK
    Bateria termostatyczna padła. Mordowałęm się z nią dobrą godzinę, wreszcie zalałem WD40 i puściła. Chińszczyzna - ale pół roku fajnie działała. Teraz zablokowałem regulację temperatury, ustawiłem na stałe, może więcej pociągnie. Kamienia mamy sporo w wodzie.
    Zero prac budowlanych pomimo pięknej pogody. Elewacja czeka. Wszystko czeka. Na kaskę czeka.
  4. Dziennik Ged'a

    Czwartek
    Piątek
    Sobota
    podciągnąłem ciepłą wodę do zlewu w garażu. Prowizorka stuletnia :D Wpadł mi w ręce kilkumetrowy kawałek rurki pex-al-pex fi 16 - odpad z podłogówki - wprost się o niego podknąłem. Już miałem go skasować, ale zatargałem do garażu, wepchnąłem w kanał wentylacyjny, powyginałem. Pod zlewem jedna złączka do baterii, w kotłowni podpiąłem się pod śrubunek zapasowego zbiornika na CWU i bez cięcia, gwintowania, ani zgrzewania, w ciągu ...
  5. Dziennik Ged'a

    ŚRODA
    5 minut szlifowania elewacji - tylko tyle, bo się zmęczyłem i za bardzo mi się nie chciało.
    ----
    -0.04583% :-?