dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar aniqa1982
    Witam Wpadam z rewizytą
    Domek prezentuje się wspaniale
  2. Avatar IwaKrzys
    kuchenka i zlew to tak wyrysowane tylko bedzie chyba inaczej kuchenka bedzie odsunieta a zlew bardziej przy oknie
  3. Avatar IwaKrzys
    hej no salon tak wyszedl ale jest dosc dlugi zobaczymy jak to wyjdzie chcialam dom bardziej w kwadracie nie w prostokacie a musielibysmy wyciagnac dom zeby byl wiekszy salon
  4. Avatar alusia1974
    Nie polecam zlewu i kuchenki umieszczac w bezposrednim sasiedztwie.
  5. Avatar hokejgk1
    Salon ma tylko 3,5m szerokośći - nie za mało ?
  6. Avatar IwaKrzys
    oki dzieki wielkie raz jeszcze
  7. Avatar mariwa
    koleś od dachu osadzał okno, mamy okno Veluxa, mają one dobre kołnierze, u nas nic narazie "odpukać" nie cieknie, wsumie to do tej pory tylko kilka razy było otwierane, ale Veluxy mają dobrą renomę, chyba że się trafi na jakiś felerny egzamplarz, ale to tak jest ze wszystkim
  8. Avatar IwaKrzys
    dzieki przejrzalam caly dziennik i mam pytanko patrze na okienko dachowe jak sie sprawuje?? nie cieknie sami obsadzaliscie czy ekipa od okien?, mnie tesc meczy ze bedzie z czasem cieklo ale nie bylo wyjscia musialy byc dachowe w pokoju nad garazem
  9. Avatar mariwa
    dokładnie prawie na styk, ale jest wporządku, powodzenia i pozdrawiamy
  10. Avatar IwaKrzys
    aha czyli mozna powiedziec na styk, moze tez mniejsze wstawimy co na ziemi to na ziemidzieki bardzo za informacje i szybką odpowiedz bo my jeszcze wiecznie cos zmieniamy w tym projekcie mam nadzieje ze juz sie to skonczy niedlugo te paierki wykonczyc moga..
  11. Avatar mariwa
    tak tak, pierwszej zimy wstawiliśmy prowizoryczne okienka, żeby tak wiatr nie hulał, przetrwało spoko, teraz już mamy wstawione okna, góra okienek jest równo ze stropem, w dalszych wpisach w moim dzienniku możecie to zobaczyć, bo nawet mamy obrobione wnęki okienne płytkami ceramicznymi, okienka mają wysokość 40cm, tej szyby nie jest zbyt dużo, ale wbrew pozorom dają bardzo dużo światła, od poziomu terenu do poziomu sufitu piwnicy jest chyba 45cm
  12. Avatar IwaKrzys
    i wogole ile jest piwnica od ziemi na jaka wysokosc?
  13. Avatar IwaKrzys
    oki, no przejrzalam wczesniejsze wpisy w twoim dzienniku i widze te okienka w piwnicy a mozna wiedziec ile nad ziemia je macie wedle projektu??i czy gora okienka laczy sie ze stropem?czy tak troche miejsca jest zostawione??i jak to przetrwalo zime bo patrze ze prowizoryczne wstawiliscie okienka w piwnicy?????
  14. Avatar mariwa
    u mnie w projekcie też miały być wyższe okienka w piwnicy, ale stwierdziliśmy, że lepiej nie robić tych tzw. "koszy" bo mogą się zatykać ich odpływy, potem będzie problem z ich odetkaniem, jesienią wiatr nagoni tam liści, a zimą będzie stał w nich śnieg, moim zdaniem lepiej sobie odpuścić
    pozdrowionka