dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. projekt indywidualny IwaKrzys :)

  2. projekt indywidualny IwaKrzys :)

    Cytat Napisał IwaKrzys Zobacz post
    no u nas już strop zalany nad parterem, ale nie o tym tylko o FINANSACH!!!!!!!!
    może nie uwierzycie ale liczyliśmy ostanio ile wydaliśmy już do tej pory, wiec UWAGAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    wydaliśmy 55 tys ale mogłam czegos nie zapisac ale raczej mniejszej kwoty większe na pewno wpisywałam, w tej kwocie miesci się od law do stropu parteru, no i garaz bo w bryle domu jest, zostało jeszcze nam pustaków wiec w tej kwocie sa również pustaki na reszte domku, no i to
    ...
  3. projekt indywidualny IwaKrzys :)

    Cytat Napisał IwaKrzys Zobacz post
    witam
    u nas garaz już zrobiony strop na nim zalany, już do scianki kolankowej prawie pustaki, a na części "domowej" już do stropu się powoli szykuje chyba tylko naokoło 1 czy 2 rzady pustaków nie wiem dokładnie bo dawno nie bylam
    Poza tym chcieliśmy zmniejszyć podest w wejściu do domu ale się okazuje ze nie można kurka wodna a mamy razem ze schodami 4 metry a od drogi 6 metrow to zostaje nam raptem 2 metry ciasno trochę jakos na etapie projektu mi to umknelo
    ...
  4. projekt indywidualny IwaKrzys :)

  5. projekt indywidualny IwaKrzys :)

    Cytat Napisał IwaKrzys Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30052013644.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	193016Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0515.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	193017
    to tez komóreczka robione ale lepsza wiec cokolwiek widać, teraz przerwa drobna na schniecie law a w międzyczasie rozszaluje się je później przywieziemy już kupione bloczki betonowei będzie szla robota : byle do przodu
Strona 1 z 3