dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Niewielki dom z płaskim dachem

  1. Okna, drzwi, trudne wybory...

    W sobotę podpisaliśmy wreszcie umowę na okna, po żmudnym procesie zbierania i rozpatrywania ofert kilku łódzkich i podłódzkich firm. Zdecydowaliśmy się na okna pcv na profilach schuco, pięciokomorowe, 3 szybowe - cava ct70 (witryna w salonie si82). Ostatecznie zrezygnowaliśmy z rolet antywłamaniowych.Wizualnie to rozwiązanie mnie nie powala, funkcję antywłamaniową ma raczej tylko z nazwy, a korzyścią jest (z zasłyszanej opinii użytkowników) większy komfort cieplny. Ze względu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drzwi zewnętrzne dębowe, okna pcv Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. zaczynamy - ciąg dalszy...

    Na początek obiecane rzuty i elewacje



    Dom jest stawiany z sylikatów, na płycie fundamentowej, wyniesiony 60cm ponad poziom gruntu.

    Ekipa weszła 10.03, zgodnie z umówionym wcześniej terminem. Wykopy, nawożenie piachu, układanie styropianu i zbrojenia płyty szło bardzo sprawnie ...
  3. zaczynamy

    Witajcie,
    jednak zdecydowałam się na założenie dziennika, choć mam obawy, czy czasowo dam radę go prowadzić... starać się będę, głównie dla wymiany doświadczeń i potomności

    No ale do rzeczy.
    Rozpoczęliśmy na początku zeszłego roku w wolnych chwilach załatwiając formalności. Miał być zx35 z biura z500, ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. Przygotowanie go trwało masę czasu, ale jakoś dobrnęliśmy do końca i w listopadzie ...