dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar franelka1
    Niestety, nie dopytywałam o szczegóły, bo pochwyt mnie kompletnie nie interesował
  2. Avatar ewelinab-r
    Piotrek - to prawda, montaż to co najmniej 50% sukcesu. Wybraliśmy firmę polecaną przez wielu, również naszych znajomych; mają swoich monterów i wydaje się, że bardzo boją się zszarganej opinii na forum. Będę im patrzeć na ręce i wytykać błędy na tyle, na ile moje laickie oko jest w stanie.

    Franelka - gusta gustami, ale ostatecznie funkcjonalność i wygoda użytkowania jest najważniejsza. Napisz proszę jakie argumenty podawała przeciw pochwytowi?

    Robert Skrybicze - czemu trzeba wymieniać pochwyt? To przerażające!!!
    Nasz kosztował 900zl... ma mi starczyc na co najmniej 10 lat!!!
  3. Avatar Robert Skrybicze
    Odnośnie pochwytów, też producent mi odradzał pochwyt, w sensie, że raz na rok czy dwa trzeba to wymienić. Ja skusiłem się na klamkę dwustronną z wkładką. Są tego plusy i minusy. Jak zawsze.
  4. Avatar franelka1
    Ja mam si82, natomiast zastanów się nad tym pochwytem. Ja osobiście wolę klamkę i ostatnio jak byłam w salonie drzwiowym, to nawet sprzedawczyni odradzała pochwyt. Ale z gustami się nie dyskutuje
  5. Avatar piotrek0m
    Schuco - to dobry wybór, też kupiłem okna na tym profilu, 3 szybowe. Jeszcze pozostaje kwestia poprawnego montażu...
  6. Avatar ditomasso
    Bardzo mi się Wasz projekt podoba!
    I mam nadzieję, że Panowie wszystko poprawili tak, jak ma być...