dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jok007

  1. Łazienka - biały montaż

    Kafle są już na swoim miejscu, a moja ekipa zaczęła w końcu biały montaż. Przy tym zacząłem wątpić w ich profesjonalizm, wczoraj dwóch chłopów przez cały dzień męczyło się z montażem kabiny prysznicowej (całkiem zwykłej kabiny, bez wodotrysków i mikrofali . Do końca tygodnia mają się uwinąć ze wszystkim, brodzikiem, wanną, umywalką z szafką itd. Z efektów jestem całkiem zadowolony, chociaż ceny z tego tekstu będą istotnie przekroczone
    No ale w przyszłym tygodniu odezwę się z finalną ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazurnik, koszty remontu łazienki, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Łazienka się robi

    Trochę dawno nie pisałem, ale przez ten czas łazienka idzie pełną parą. Zgodnie z ostatnim wpisem udało się nam kupić prysznic razem z kabiną, warto było trochę poszukać.

    Apropo łazienki mamy już pełną hydraulikę i praktycznie położone są kafle. Wprawdzie idzie nieco wolniej niż się spodziewałem, ale do weekendu majowego kafle będą na swoim miejscu, w dodatku ze szczelinami wypełnionymi piękną fugą
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, glazurnik, kafle, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Łazienka startuje w poniedziałek

    Wykończenie łazienki startuje w poniedziałek, szkoda tylko, że nadal nie mamy wanny i prysznica Dzisiaj wybieramy się do Leroy Merlin i mam nadzieję, że uda się coś ciekawego wybrać. Na razie jedyne, czego jesteśmy pewni to to, że nie chcemy nic, co ma więcej, niż jedną dziurkę na wodę (w rozumieniu, bez hydromasaży i innych dzikich węży). Jest z tego więcej problemów niż pożytku, a utrzymanie w czystości wymaga chyba zatrudnienia osobnej ekipy sprzątającej do samej ...
  4. Glazura w łazience wyszła drożej :(

    Wybraliśmy glazurnika, wyszło na to, że zrobi nam całość nawet trochę taniej, niż początkowo zakładaliśmy. Podsumowaliśmy sobie wszystkie koszty i wyszło tego trochę ponad 6500 (szczegółowe wyliczenia tu), niestety sporo powyżej budżetu

    No ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy trzeba będzie sięgnąć głębiej do portfela... Zobaczymy, czy w trakcie prac nie wyjdą jakieś kwiatki
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Kafle kupione!

    Wreszcie zdecydowaliśmy się na kafle do łazienki. Zdecydowaliśmy się na kolekcję ARTABLE, całkiem miłe kolory, z jednej strony nieco rzadziej spotykane niż na przykład białe, kremoew, czy zielone, ale z drugiej wprowadzają przyjemny nastrój. Cena jest w miarę przeciętna, łącznie za komplet kafli do dużej łazienki wyszło trochę ponad 3200 zł.
    Przeliczałem sobie koszty jej położenia w ogólnodostępnym kalkulatorze, wyszło mi, że powinienem zamknąć się w tym temacie w około 5500 zł, co ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, koszt budowy domu, koszt glazurnika, koszt glazury Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2