dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jok007

  1. Łazienka się robi

    Trochę dawno nie pisałem, ale przez ten czas łazienka idzie pełną parą. Zgodnie z ostatnim wpisem udało się nam kupić prysznic razem z kabiną, warto było trochę poszukać.

    Apropo łazienki mamy już pełną hydraulikę i praktycznie położone są kafle. Wprawdzie idzie nieco wolniej niż się spodziewałem, ale do weekendu majowego kafle będą na swoim miejscu, w dodatku ze szczelinami wypełnionymi piękną fugą
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, glazurnik, kafle, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Glazura w łazience wyszła drożej :(

    Wybraliśmy glazurnika, wyszło na to, że zrobi nam całość nawet trochę taniej, niż początkowo zakładaliśmy. Podsumowaliśmy sobie wszystkie koszty i wyszło tego trochę ponad 6500 (szczegółowe wyliczenia tu), niestety sporo powyżej budżetu

    No ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy trzeba będzie sięgnąć głębiej do portfela... Zobaczymy, czy w trakcie prac nie wyjdą jakieś kwiatki
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Kafle kupione!

    Wreszcie zdecydowaliśmy się na kafle do łazienki. Zdecydowaliśmy się na kolekcję ARTABLE, całkiem miłe kolory, z jednej strony nieco rzadziej spotykane niż na przykład białe, kremoew, czy zielone, ale z drugiej wprowadzają przyjemny nastrój. Cena jest w miarę przeciętna, łącznie za komplet kafli do dużej łazienki wyszło trochę ponad 3200 zł.
    Przeliczałem sobie koszty jej położenia w ogólnodostępnym kalkulatorze, wyszło mi, że powinienem zamknąć się w tym temacie w około 5500 zł, co ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, koszt budowy domu, koszt glazurnika, koszt glazury Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum