dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jok007

  1. Łazienka - biały montaż

    Kafle są już na swoim miejscu, a moja ekipa zaczęła w końcu biały montaż. Przy tym zacząłem wątpić w ich profesjonalizm, wczoraj dwóch chłopów przez cały dzień męczyło się z montażem kabiny prysznicowej (całkiem zwykłej kabiny, bez wodotrysków i mikrofali . Do końca tygodnia mają się uwinąć ze wszystkim, brodzikiem, wanną, umywalką z szafką itd. Z efektów jestem całkiem zadowolony, chociaż ceny z tego tekstu będą istotnie przekroczone
    No ale w przyszłym tygodniu odezwę się z finalną ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazurnik, koszty remontu łazienki, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Łazienka się robi

    Trochę dawno nie pisałem, ale przez ten czas łazienka idzie pełną parą. Zgodnie z ostatnim wpisem udało się nam kupić prysznic razem z kabiną, warto było trochę poszukać.

    Apropo łazienki mamy już pełną hydraulikę i praktycznie położone są kafle. Wprawdzie idzie nieco wolniej niż się spodziewałem, ale do weekendu majowego kafle będą na swoim miejscu, w dodatku ze szczelinami wypełnionymi piękną fugą
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, glazurnik, kafle, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum