dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Marta78de
    Tez zaczynam na wiosne. tylko, ze nasz Harold jest mocno przerobiony
  2. Avatar malgorzata i piotrek
    ditomasso - nad białym się również zastanawiamy. Oglądamy podobne domy, podglądamy jak ludzie dobierają kolory i trudno nam się zdecydować...
  3. Avatar ditomasso
    Pytanie o kolor nasuwa subiektywne odpowiedzi... Ja osobiście nie przepadam za ecru, stąd biały. Ale taki kawowy, piaskowy, capuccino mi się bardzo podoba. Tylko brakło mi odwagi.
  4. Avatar malgorzata i piotrek
    Dziękuję za miłe słowa. Kolor podsufitki jest taki sam jak okien. Złoty dąb.
  5. Avatar Izolda69
    jaki to jest kolor podsufitki ? Oświetlenie fajnie się prezentuje
  6. Avatar malgorzata i piotrek
    Dziekuję za miły komentarz, mimo iż zdjęcia są małe i nie wiele na nich widać. Przeprowadzkę planujemy na wakacje, jak dobrze pójdzie. Większość robót wykończeniowych będziemy wykonywali sami, więc zobaczymy jak nam czas pozwoli. Jeszcze w zimie mąż zrobi stelaże na sufity podwieszane. Teraz czekamy na dodatnie temperatury, aby wylać posadzki. W międzyczasie będziemy kupować potrzebne rzeczy do wykończeniówki, żeby już było gotowe jak będzie ciepło, aby później nie tracić czasu.
  7. Avatar jasiulek
    Pięknie jest, coraz bardziej domowo Na kiedy zaplanowana przeprowadzka?
  8. Avatar malgorzata i piotrek
    Jakieś małe te zdjęcia mi wyszły
  9. Avatar malgorzata i piotrek
    Cytat Napisał jasiulek
    Domek rośnie aż miło Na kiedy planujecie przeprowadzkę?

    A no miło, jak dobrze pójdzie to na święta Wielkanocne, o Bożymnarodzeniu nieśmiem marzyć
  10. Avatar jasiulek
    Domek rośnie aż miło Na kiedy planujecie przeprowadzkę?
  11. Avatar malgorzata i piotrek
    Cytat Napisał Szkieletoradi
    Co tu można powiedzieć o drzwiach skoro nie piszesz nawet z czego są wykonane.
    Tak od siebie sugeruje skupic się w przyszłości na jakości materiałów a nie ich wyglądzie.
    Dziękuję za uwagę Szkieletoradi. Drzwi szukałam długo, zapoznałam się z ofertą kilku firm i jakością oferowanych produktów. Wybraliśmy drzwi ze Stalproduktu.Fabryka jest w moim mieście. Nie rozpisywałam się na temat ich jakości, dlatego że znam jakość tych drzwi. Użytkujemy je w obecnym miejscu zamieszkania. Jeśli Cię interesuje z czego są wykonane i jakie mają wyposażenie to proszę już zamieszczam taką informację:
    Drzwi dwuskrzydłowe stalowe w typowej szerokości,
    - 1350 mm (900E skrzydło czynne + 440 mm skrzydło bierne)
    - grubość skrzydła 55 mm
    Wyposażenie:
    -zamek główny (trzyryglowy);
    -zamek górny (trzyryglowy);
    -bolce antywyważeniowe
    -ościeżnica składana FD-25/21B-55 w kolorze skrzydła
    -zawiasy trójdzielne Z5.
  12. Avatar Szkieletoradi
    Co tu można powiedzieć o drzwiach skoro nie piszesz nawet z czego są wykonane.
    Tak od siebie sugeruje skupic się w przyszłości na jakości materiałów a nie ich wyglądzie.
  13. Avatar zbieramy opinie
    Prosimy o dodanie opinii o swoich oknach, drzwiach, bramie garażowej na www.ocenio.pl
    Wystawiając opinię pomożesz innym w podjęciu właściwej decyzji.
    Zajmie Ci to tylko 2 minuty.
    Dziękujemy
  14. Avatar malgorzata i piotrek
    My się powoli rozgladamy za drzewem na dach, byłam w trzech miejscach, ceny plasują się od 7300 do 10000... Zrobiliśmy też jak narazie jedną wycenę okien, wyszło ok 13000 z montażem ( wycena wg. projektu, bez zmian)- okna dwuszybowe, sześciokomorowe. Mam jeszcze czas na rozglądanie się za innymi ofertami, więc napewno znajdę jeszcze coś w lepszej cenie.
  15. Avatar jasiulek
    Zapomniałam jeszcze napisać o reszcie okien - pozmienialiśmy wszystkie 140x150 na 150x150 - i to są okna typowe Generalnie oszklenie chałupki 3-szybowymi okienkami wyniosło nas 10 000 z montażem.
  16. Avatar jasiulek
    Mamy na dachu Ruukki Finerę w kolorze czarnym - pokrycie z dodatkami, membraną i rynnami kosztowało nas niecałe 20 000, więźba i łaty 11 000, ale dlatego aż tyle, bo początkowo chcieliśmy dachówkę i więźba była zgodna z projektem (a mogła być nieco cieńsza). Robocizny nie liczę, bo dach zakładał mój teść, który jest dekarzem. Jeśli chodzi o drzwi dwuskrzydłowe bądź te z dostawką - może być ciasno wtedy w wiatrołapie i wtedy żadna szafeczka czy półka na buty się nie zmieści. Drzwi w garażu są bardzo trafione, bo jednak ta komunikacja z ogrodem jest potrzebna Generalnie projekt jest fajny, jak już pójdą Wam ściany do góry, to myślę, że będziecie zadowoleni z efektu
  17. Avatar malgorzata i piotrek
    Ps. Mam pytanie, ile Was wyniósł dach? My się zastanawiamy nad blachą trapezówką.
  18. Avatar malgorzata i piotrek
    Witam.
    Dzięki za uwagi, tak właśnie myślałam, że coś z tymi wymiarami jest nie tak, nawet powierzchnia użytkowa na stronie www, która sprzedaje projekt jest inna a w rzeczywistości jest inna. Ja już na etapie fundamentów pojechałam do firmy produkującej okna i tam pan mi uświadomił, że okna są nie wymiarowe i w razie reklamacji, nikt mi jej nie uzna "bo pani tak chciała- klient nasz pan". My się zastanawiamy nad drzwiami dwuskrzydłowymi, tylko nie wiem czy się zmieszczą. Rozmawiałam z murarzami, stwierdzili, że wszystko się da... Zobaczymy, jak na razie do drzwi jeszcze daleko. Odnosnie tego okienka w garażu, to też zastanawiam się nad zmianą na drzwi.
  19. Avatar jasiulek
    PS. Dziękuję za miłe słowa dotyczące naszego Harolda Pytajcie o co tylko chcecie
    Przypomniało mi się jeszcze coś a'propos drzwi zewnętrznych frontowych - zwróćcie uwagę na wymiary-wysokość otworu to aż 235cm, czyli są to drzwi niestandardowe. My się tak niestety pomyliliśmy i potem trzeba było dziurę nad drzwiami łatać :/
    Updated 29-04-2013 at 17:46 by jasiulek
  20. Avatar jasiulek
    Hej hej! Jeśli chodzi o to duże okno tarasowe, to wymiary pozostawiliśmy takie same 230x300. Drzwi tarasowe zmniejszyliśmy do klasycznej dziewięćdziesiątki, bo nikt nie chciał nam tak szerokiego na 120cm skrzydła zrobić. W sumie nie żałuję - przejście jest treściwe i wystarczające Zrezygnowaliśmy natomiast z tego drugiego wielkiego okna salonowego na rzecz klasycznego 150x150 przez co salon stał się bardziej ustawny. W łazience natomiast mamy okienko 90x150 i jest to stanowczo lepsza wersja niż projektowa. W garażu zamiast okna na tylnej ścianie mamy drzwi wejściowe ze względów czysto praktycznych. Mam taką małą sugestię - niestety powierzchnia dachu nie zgadza się w rzeczywistości z tym, co jest w projekcie - przygotujcie się psychicznie na 270m2 blachy lub dachówki
Strona 1 z 2