dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar martynakrk
    Gratulacje! W razie czego z doświadczenia w razie potrzeby polecam less mess i ich stronę, mnie podczas przeprowadzki ich materiały opakowaniowe nie zawiodły, powodzenia! :D
  2. Avatar letniowoc
    Łazienka super! Biel plus drewno to ponadczasowa klasyka.
    Kapitalny pomysł z roślinkami, wielkie wow, po raz pierwszy widzę coś takiego
    Napiszesz co to za wanna (jakie ma wymiary) oraz parawan do niej?
  3. Avatar Nani
    Gratki, trzymajcie się, pozdrawiam serdecznie. Miło było Was "poznać"
  4. Avatar dziub
    całkiem całkiem
    podoba mi się
  5. Avatar effa_s
    Baterie zaś to Omnires seria Y (wanna i bidet) oraz Ikea (umywalkowe, umywalki zresztą też stamtąd). Bardzo nam pasowały do siebie, a od Kludi Bozz są jednak sporo tańsze...
  6. Avatar effa_s
    Dziękuję za miłe słowa pod adresem łazienki
    Kwiatki zostały posadzone w niedzielę, gniazdko ma już ramkę, podświetlenie wanny przestało być takie zielone - płyta g-k została pomalowana na biało.
    Nadal czekamy na montaż zestawu prysznicowego (przybył niekompletny) oraz toaletkę, meble, zakup ręczników i dywanika oraz grzejnik elektryczny. Jak już będzie wszystko to wrażenie przestrzeni pewnie się zmniejszy, ale teraz to rzeczywiście echo aż dudni

    Płytki na ścianie to białe z szarymi delikatnymi przetarciami - MATERIKA BIANCO.
  7. Avatar Nani
    No teraz widzę wszystko. Co to za baterie? Łazienka piękna, jaka duża, moja to chyba naprawdę jest za mała
  8. Avatar U Jaśków
    O proszę! Świetnie wyszło! Co to za płytki szare na ścianach jeśli można wiedzieć?
  9. Avatar kajek88
    Piękna łazienka. Podświetlenie lustra i wanny wygląda super. Kiedy będą roślinki w wannie?
    Updated 14-11-2016 at 16:34 by kajek88
  10. Avatar kajek88
    Ja również nie widzę. Prosimy o ponowne wrzucenie
  11. Avatar Nani
    Czy tylko ja nie widzę zdjęć?
  12. Avatar JEMA
    Bardzo mi się podoba projekt tej łazienki, czy można dostać kontakt do projektanta (priv)? Pozdrawiam i życzę sukcesu
  13. Avatar letniowoc
    Kapitalna zmiana! Serio - jestem pod wrażeniem
    U nas też w górnej łazience wanna z parawanem, choć początkowo miał być osobno prysznic i wanna.
    Mogę zapytać co to za parawan nawannowy? (chyba że jeszcze nie kupiliście )

    Pozdrawiam i gratuluję postępów łazienkowych
  14. Avatar ditomasso
    Ślicznie jest! Oby tak też wyszło w oryginale.
    Dawno mnie u Was nie było, Dziweczyny Oj pobudowała bym znowu
  15. Avatar Nani
    Fajny projekt, zazdraszczam posiadania pana plytki. Nasz pomimo, ze widzial gres duzo wczesniej, nie przyznal sie, ze niema odpowiedniego sprzetu do ciecia, buuuuu jakies fatum wisi nad nasza wykonczeniowka... Pozdrawiam i bede podgladac
  16. Avatar effa_s
    No, postep prac do bardzo duzo powiedziane Jak na razie posprzatalismy przyszly plac boju, i tyle. Musimy wszystko kupic, troche to przerazajace, takze logistycznie. Wiemy juz ile plytek potrzebujemy, takze mozemy ruszac na polowanie. A propos... moze polecicie jakies biale plytki 60*60 z faktura, troche w stylu loftu? Nie moga sie swiecic, lappatto to max
    no, i gdzie w Krakowie mozna obejrzec na zywo baterie Omnires?
  17. Avatar letniowoc
    Hej Dokładnie tak jest jak pisze Nani, gdy już się zamieszka to wtedy wykończeniówka tak jakoś samoistnie rozciąga się w czasie
    Jakie kolorki do górnej łazienki?

    U nas dolna łazienka jest w jasnych szarościach+drewnopodobna podłoga, dekory heksagony. Taka trochę może surowa, męska.

    Górna będzie jakaś jasna,kremowa, beżowa w roślinne motywy, jak na babską łazienkę przystało.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za owocny postęp prac górnołazienkowych
  18. Avatar jaworekdoktorek
    Sketchup jest trudny.... ale jak się człowiek go nauczy to cuda może ogarnąc...
    Nie martw się - mi starczyło sił na zrobienie bryły domu i obrysu działki.... pomieszczenia to przesada
  19. Avatar Nani
    Bo forum jest jak narkotyk nigdy się od niego nie uwolnisz, zawsze będziesz "podglądać" ludzi, co u nich. Przynajmniej ja tak mam

    Piszesz, że kilka rzeczy jest zepchnięte na dalszy plan, tak to już jest, przeprowadzasz się do swojego nowego domu, niekoniecznie wykończonego w 100%. Cieszysz się nowym, a reszta schodzi na dalszy plan, wykańczasz powoli, ciesząc się codziennością we własnym domu. Ot zwykła codzienność

    Pozdrawiam Cię serdecznie
  20. Avatar yaro86
Strona 1 z 10