dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Wylewki, ocieplenie dachu, instalacja gazowa

    Łojojoj, 3 miesiące mnie tutaj nie było. A kilka rzeczy zdążyliśmy zrobić. Mamy instalację wod-kan, mamy wylewki, teraz walczymy z ocieplaniem dachu i sufitami. To znaczy walczy męska część rodziny.
    Jutro instalacja gazowa i przyłącz gazu, za tydzień elewacja (na razie tylko ocieplamy, bez tynków).
    W międzyczasie ja wybieram kolory pokoi dzieci, lampy, płytki itp.

    Ech...uda się przed zimą?
  2. Tynki i elektryka gotowa

    Jak w temacie, zakończyliśmy etap kładzenia tynków oraz instalacji elektrycznej.
    Teraz jeszcze tylko jakieś 1000 rzeczy i przeprowadzka
  3. Oświetlenie i I etap wod-kan

    Mamy rozprowadzone oświetlenie oraz częściowo instalację wodno - kanalizacyjną (to, co powinno być zrobione przed tynkami). W przyszłym tygodniu ostatni etap instalacji elektrycznej, czyli kontakty i wchodzą panowie tynkarze. Ech, dzieje się, dzieje.<br><br>Musimy jeszcze znaleźć kogoś od wylewek i płytkarzy. Zastanawiamy się, bo Pana Domu korci, żeby zająć się tym samodzielnie. Może zacznie od spiżarni, kotłowni i jak pójdzie dobrze, to podjąłby wyzwanie? Szukamy ...
  4. Jeszcze raz okna ;)

    Ech...bardzo nieskromna jestem, ale tak pierońsko podobają mi się te moje okna, że nie mogłam się powstrzymać. Zerwaliśmy dzisiaj wszystkie folie z ram, więc fajnie widać kolor (antracyt). Najgorzej było oczywiście ze zerwaniem folii z tych najwyższych okien, już myślałam, że nie obejdzie się bez rusztowania, ale R. dał radę I już chyba wiem, kto te okna będzie mył!
    A jak już tak wychwalam mojego męża, to muszę załączyć fotkę schodów, które samodzielnie ...
  5. Mamy okna!

    Dzisiaj skończono montować nam okna Są super! Oczywiście najbardziej podobają nam się te największe przeszklenia i niech mi nikt nie mówi "ale będziecie mieli mycia!".

    Poza tym w końcu zaprojektowałam sobie kuchnię, żeby mieć orientację gdzie poprowadzić elektrykę, oświetlenie. Z początkiem marca zaczynamy instalację elektryczną.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150219_001.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	305223Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150219_002.jpg
Wyświetleń:	282
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	305224Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150219_003.jpg
Wyświetleń:	305
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	305225
Strona 1 z 7