dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Maciejuszkowa

  1. Się mury pną do góry ;)

    Dawno nie pisałam, a u Nas nie próżnują

    29.05 zostawały zalane fundamenty i od tamtej pory zaczęły rosnąc ściany i ok 2 tygodnie później połowa szeregowca miał już ściany i zaczęto kłaść część stropu
    Nasz segment niestety jest ostatni tak więc w tej chwili właśnie kończą go murować, ale całość wygląda zacnie

    Nie mogę sie już doczekać wykańczania wnętrz Choć przyznam, że już szperam trochę w internecie szukając inspiracji ...
  2. "Ruszyła maszyna po szynach ospale..."

    Z jedynie trochę ponad miesięcznym poślizgiem nadszedł dzień kiedy przysłowiowa "pierwsza Łopata", a raczej łycha została wbita w ziemię.
    Obecnie prezentuje się to mniej więcej tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.05.06.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	316109

    Dziś też mój mąż obchodzi urodziny tak więc życzę mu (i sobie przy okazji), żeby nic nie stało nam na drodze w dążeniu do celu jakim jest ten niewielki ale własny domek


    Pozdrawiamy
  3. Podążając za marzeniami

    Witam. Mam na imię Ania z wykształcenia jestem artystą
    Jak wszyscy młodzi ludzie z mężem mieliśmy marzenie... żeby pójść na swoje... ale nie byle gdzie, bo zawsze marzył nam się dom . Niestety jak to bywa życie zweryfikowało nieco nasze plany. Domu nie będzie... choć może nie do końca
    Zaczęliśmy się z mężem starać o 1/8 pewnego szeregowca
    Nie jest to może szczyt naszych marzeń, ale zawsze jak to mówią "ciasne, ale własne". ...